Павлодар облысы бойынша 2023 жылға арналған акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды, сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіруді дамытуды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2023 жылғы 23 тамыздағы № 207/3 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 24 тамызда № 7386-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы" Заңының 10-бабы 2-тармағының 5-14) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2022 жылғы 24 мамырдағы "Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды, сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіруді дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" № 180 бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28188 болып тіркелген) Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2023 жылға арналған акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды, сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіруді дамытуды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері бекітілсін.
2. "Павлодар облысының жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Павлодар облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Байханов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Экология және табиғи
ресурстар министрлігі
Павлодар облысы
әкімдігінің 2023 жылғы
23 тамыздағы № 207/3
қаулысына қосымша
Павлодар облысы бойынша 2023 жылғы арналған акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды, сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіруді дамытуды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемі
Отандық өндірістегі балық азығын сатып алуға тиесілі субсидия сомасы
№ Р/с
Субсидияла натын өнім
2023 жылы өнім өндірісінің жоспарланған көлемі, килограмм
Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімдерінің 1 кг өндірісіне азық шығындарына берілетін субсидиялардың бекітілген нормативі, килограмм
Бекітілген норматив бойынша жалпы азық шығыны, килограмм
(3-баған х
4-баған)
1 кг өнімге шығындар есебінен балықтар азығына берілетін субсидиялар дың бекітілген шекті сомасы, теңге
1 кг өнімге жұмсалатын шығын есебінен балық азығына субсидиялар дың бекітілген шекті сомасы, теңге

Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства), а также развития племенного рыбоводства по Павлодарской области на 2023 год
Постановление акимата Павлодарской области от 23 августа 2023 года № 207/3. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 24 августа 2023 года № 7386-14
В соответствии с подпунктом 5-14) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 24 мая 2022 года № 180 "Об утверждении Правил субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства), а также развития племенного рыбоводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28188) акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить объемы субсидий по направлениям субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства), а также развития племенного рыбоводства по Павлодарской области на 2023 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Павлодарской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Павлодарской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Байханов
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство экологии и
природных ресурсов Республики
Казахстан
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 23 августа 2023 года
№ 207/3
Объемы субсидий по направлениям субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства), а также развития племенного рыбоводства по Павлодарской области на 2023 год
Сумма причитающейся субсидии на корма для рыб отечественного производства
№ п/п
Субсиди-руемая продук-ция
Планируе мый объем производ ства продукции в 2023 году, килограмм
Утвержден ный норматив расхода кормов на производство 1 килограмма продукции аквакультуры (рыбоводства) субсидий, килограмм
Общий расход кормов по утвержденно му нормативу, килограмм (графа 3 х графа 4)
Допустимая стоимость на корма для рыб из расчета расхода на 1 килограмм продукции, тенге
Утвержден-ная предельная сумма субсидий на корма для рыб из расчета расхода на 1 килограмм продукции, тенге

20 000
10 000
50
300 000
Барлығы
30
300 000
Павлодар облысы бойынша 2023 жылға арналған акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды, сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіруді дамытуды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялардың қорытынды сомасы 39 700 000 теңгені құрайды

20 000
10 000
50
300 000
Итого
30
300 000
Итоговая сумма субсидий по направлениям субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства), а также развития племенного рыбоводства по Павлодарской области на 2023 год составляет 39 700 000 тенге.