Павлодар облысы әкімдігінің 2023 жылғы 6 сәуірдегі "2023 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесін және субсидиялар нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалық тынайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемдерін бекіту туралы" № 83/2 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2023 жылғы 9 қазандағы № 247/3 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 10 қазанда № 7400-14 болып тіркелді
Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2023 жылғы 6 сәуірдегі "2023 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесін және субсидиялар нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалық тынайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемдерін бекіту туралы" № 83/2 қаулысына (Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімінде № 179507 болып тіркелген) келесі өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулы қосымшасының 46-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"
46
Yara Tera Krista K Plus тыңайтқышы
N-13,7, NO3-13,7, K2O - 46,3
357 000,0
тонна
13-0-46 (NOP) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
N-13%, K2O-46%
";
көрсетілген қаулы қосымшасының 15-тармағы мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
15
Тазартылған күкірт қышқылды калий (калий сульфаты)
K2О-50, SO3-52

О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 6 апреля 2023 года № 83/2 "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и норм субсидий, а также объемов бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2023 год"
Постановление акимата Павлодарской области от 9 октября 2023 года № 247/3. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 10 октября 2023 года № 7400-14
Акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 6 апреля 2023 года № 83/2 "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и норм субсидий, а также объемов бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2023 год" (зарегистрировано в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 179507) следующие изменение и дополнения:
пункт 46 приложения к указанному постановлению изложить в следующей редакции:
"
46
Удобрение Yara Tera Krista K Plus
N-13,7, NO3-13,7, K2O - 46,3
357 000,0
тонна
Комплексное удобрение Growfert марки: 13-0-46 (NOP)
N-13%, K2O-46%
";
пункт 15 приложения к указанному постановлению дополнить строкой следующего содержания:
"
15
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2О-50, SO3-52

2 317,37
литр
".
2. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Павлодар облысы әкімінің жетекшелік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Байханов

2 317,37
литр
".
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Павлодарской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Байханов