Павлодар облыстық мәслихатының кейбір шешімдердің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2023 жылғы 19 желтоқсандағы № 95/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 желтоқсанда № 7447-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Павлодар облыстық мәслихатының "Павлодар облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 25 тамыздағы № 142/15 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5625 болып тіркелген);
2) Павлодар облыстық мәслихатының "Павлодар облысындағы көші-қон процестерін реттеу" қағидаларын бекіту туралы "Павлодар облысы мәслихатының 2017 жылғы 25 тамыздағы № 142/15 шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы"" 2019 жылғы 14 маусымдағы № 351/31 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6441 болып тіркелген).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облыстық мәслихатының төрағасыИ. Теренченко

О признании утратившими силу некоторых решений Павлодарского областного маслихата
Решение Павлодарского областного маслихата от 19 декабря 2023 года № 95/7. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 20 декабря 2023 года № 7447-14
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторые решения Павлодарского областного маслихата:
1) решение маслихата Павлодарской области от 25 августа 2017 года № 142/15 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Павлодарской области" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов № 5625);
2) решение маслихата Павлодарской области от 14 июня 2019 года № 351/31 "О внесении изменения и дополнения в решение маслихата Павлодарской области от 25 августа 2017 года № 142/15 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Павлодарской области"" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов № 6441).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Павлодарского областного маслихата И. Теренченко