Павлодар қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2023 жылғы 24 қарашадағы № 80/9 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 29 қарашада № 7426-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Павлодар қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қалалық мәслихатының төрағасы К. Кожин
Павлодар қалалық
маслихатының 2023 жылғы
24 қарашадағы № 80/9
шешіміне қосымша
Павлодар қалалық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 2 шілдедегі "Павлодар қаласы Павлодар ауылының аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидалары" № 282/39 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3930 болып тіркелді);
2. Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 2 шілдедегі "Павлодар қаласы Ленин кентінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидалары" № 283/39 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3929 болып тіркелді);
3. Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 2 шілдедегі "Павлодар қаласы Жетекші ауылының аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидалары" № 284/39 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3931 болып тіркелді);
4. Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 2 шілдедегі "Павлодар қаласы Кенжекөл ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидалары" № 285/39 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3928 болып тіркелді);
5. Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 2 шілдедегі "Павлодар қаласы Мойылды ауылының аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидалары" № 286/39 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3927 болып тіркелді).

О признании утратившими силу некоторых решений Павлодарского городского маслихата
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 24 ноября 2023 года № 80/9. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 29 ноября 2023 года № 7426-14
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Павлодарского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Павлодарского городского маслихата К. Кожин
Приложение
к решением Павлодарского
городского маслихата
от 24 ноября 2023 года
№ 80/9
Перечень утративших силу некоторых решений Павлодарского городского маслихата
1. Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 2 июля 2014 года № 282/39 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории села Павлодарское города Павлодара" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3930);
2. Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 2 июля 2014 года № 283/39 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей поселка для участия в сходе местного сообщества на территории поселка Ленинский города Павлодара" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3929);
3. Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 2 июля 2014 года № 284/39 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории села Жетекши города Павлодара" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3931);
4. Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 2 июля 2014 года № 285/39 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Кенжекольского сельского округа города Павлодара" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3928);
5. Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 2 июля 2014 года № 286/39 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории села Мойылды города Павлодара" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3927).