Ақтоғай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 сәуірдегі "Ақтоғай ауданының ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" № 237/47 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 қарашадағы № 78/11 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 22 қарашада № 7421-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 сәуірдегі "Ақтоғай ауданының ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" № 237/47 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6290 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Ташенев

О признании утратившим силу решение Актогайского районного маслихата от 3 апреля 2019 года № 237/47 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества сельских округов Актогайского района"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 21 ноября 2023 года № 78/11. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 22 ноября 2023 года № 7421-14
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Актогайского районного маслихата от 3 апреля 2019 года № 237/47 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества сельских округов Актогайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6290).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев