Сайлау учаскелерін тарату және Железин ауданы әкімінің 2021 жылғы 21 қазандағы "Железин ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" № 2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин ауданы әкімінің 2023 жылғы 17 тамыздағы № 4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 17 тамызда № 7383-14 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес Железин ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Железин ауданы әкімінің 2021 жылғы 21 қазандағы "Железин ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" № 2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24893 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің қосымшасында:
"№ 219 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Дүйсеке ауылы, Торговая көшесі, 1/1 (келісім бойынша);
сайлау учаскесінің шекарасы: Веселорощин ауылдық округі Дүйсеке ауылының аумағы.
№ 220 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жаңабірлік ауылы, Школьная көшесі, 3/2 (келісім бойынша);
сайлау учаскесінің шекарасы: Веселорощин ауылдық округі Жаңабірлік ауылының аумағы.";
"№ 248 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Груздевка ауылы, Груздевская көшесі, 7 (келісім бойынша);
сайлау учаскесінің шекарасы: Прииртышск ауылдық округі Груздевка ауылының аумағы." сөздері алынып тасталсын.
2) көрсетілген шешімнің қосымшасында:
"сайлау учаскесінің шекарасы: Веселая роща ауылы," сөздерден кейін "Дүйсеке ауылы,";
"сайлау учаскесінің шекарасы: Веселорощин ауылдық округі Славяновка ауылының" сөздерден кейін "және Жаңабірлік ауылының";
"сайлау учаскесінің шекарасы: Прииртышск ауылдық округі Прииртышск ауылының" сөздерден кейін "және Груздевка ауылының" деген сөздермен толықтырылсын.
3) № 236 және № 243 сайлау учаскелері жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 236 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Красновка ауылы, Ленин көшесі, 2, (келісім бойынша);
сайлау учаскесінің шекарасы: Красновка ауылының аумағы, Михайлов ауылдық округінің "Қызыл тұз" теміржол аялдама пункті.";
"№ 243 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Раздельное ауылы, Раздельная көшесі, 13/1 (келісім бойынша);
сайлау учаскесінің шекарасы: Лесной ауылдық округі Раздельное ауылының аумағы.".
2. "Павлодар облысы Железин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

Об упразднении избирательных участков и внесении изменений в решение акима Железинского района от 21 октября 2021 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории Железинского района"
Решение акима Железинского района Павлодарской области от 17 августа 2023 года № 4. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 17 августа 2023 года № 7383-14
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Железинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Железинского района от 21 октября 2021 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории Железинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 24893) следующие изменения:
1) В приложении к указанному решению исключить слова:
"Избирательный участок № 219
Центр избирательного участка: село Дюсеке, улица Торговая, 1/1 (по согласованию);
граница избирательного участка: территория села Дюсеке Веселорощинского сельского округа.
Избирательный участок № 220
Центр избирательного участка: село Жанаберлык, улица Школьная, 3/2 (по согласованию);
граница избирательного участка: территория села Жанаберлык Веселорощинского сельского округа.";
"Избирательный участок № 248
Центр избирательного участка: село Груздевка, улица Груздевская, 7 (по согласованию);
граница избирательного участка: территория села Груздевка Прииртышского сельского округа.".
2) в приложении к указанному решению после слов:
"граница избирательного участка: село Веселая роща" дополнить словами "село Дюсеке,";
"граница избирательного участка: территория села Славяновка" дополнить словами "и села Жанаберлык";
"граница избирательного участка: территория села Прииртышск" дополнить словами "и села Груздевка".
3) избирательные участки № 236 и № 243 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 236
Центр избирательного участка: село Красновка, улица Ленина, 2, (по согласованию);
границы избирательного участка: территория села Красновка, железнодорожный остановочный пункт "Қызыл тұз" Михайловского сельского округа.";
"Избирательный участок № 243
Центр избирательного участка: село Раздельное, улица Раздельная, 13/1 (по согласованию);
границы избирательного участка: территория села Раздельное, Лесного сельского округа.".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Железинского района Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы шешімді Павлодар облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді кейіннен ресми мерзімді баспасөз басылымдарында жариялауды;
3) осы шешімді Железин ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Павлодар облысы Железин ауданы әкімі аппаратының басшысы Қ. Б. Кималиденовке жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Железин ауданының әкімі А. Шайхимов
КЕЛІСІЛДІ:
Железин ауданы аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы А. Каримова

1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Павлодарской области;
2) последующее опубликование настоящего решения в официальных периодических печатных изданиях;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе аппарата акима Железинского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Железинского района Павлодарской области Кималиденова К.Б.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Железинского района А. Шайхимов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель территориальной
избирательной комиссии Железинского района А. Каримова