Успен аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 қыркүйектегі № 42/7 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 26 қыркүйекте № 7395-14 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Успен аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан күннен соң он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Успен аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Бараисов
Успен аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
25 қыркүйектегі № 42/7
шешіміне қосымша
Успен аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Успен аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 шілдедегі № 300/61 "Павлодар облысы Успен ауданы Успен ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар және көшелер тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6877 болып тіркелген) .
2. Успен аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 шілдедегі № 301/61 "Павлодар облысы Успен ауданы Қозыкеткен ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көшелер тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6878 болып тіркелген).
3. Успен аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 шілдедегі № 302/61 "Павлодар облысы Успен ауданы Қоңырөзек ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көшелер тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6884 болып тіркелген).
4. Успен аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 шілдедегі № 303/61 "Павлодар облысы Успен ауданы Лозов ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көшелер тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6879 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Успенского районного маслихата
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 25 сентября 2023 года № 42/7. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 26 сентября 2023 года № 7395-14
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Успенского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Успенского районного маслихата Ж. Бараисов
Приложение
к решению Успенского
районного маслихата
от 25 сентября 2023 года
№ 42/7
Перечень утративших силу некоторых решений Успенского районного маслихата
1. Решение Успенского районного маслихата от 15 июля 2020 года № 300/61 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел и улиц для участия в сходе местного сообщества на территории Успенского сельского округа Успенского района Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6877).
2. Решение Успенского районного маслихата от 15 июля 2020 года № 301/61 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей улиц для участия в сходе местного сообщества на территории Козыкеткенского сельского округа Успенского района Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6878).
3. Решение Успенского районного маслихата от 15 июля 2020 года № 302/61 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Конырозекского сельского округа Успенского района Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6884).
4. Решение Успенского районного маслихата от 15 июля 2020 года № 303/61 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей улиц для участия в сходе местного сообщества на территории Лозовского сельского округа Успенского района Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6879).

5. Успен аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 сәуірдегі № 284/58 "Павлодар облысы Успен ауданы Ольгин ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көшелер тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6828 болып тіркелген).
6. Успен аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 сәуірдегі № 285/58 "Павлодар облысы Успен ауданы Равнополь ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көшелер тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6827 болып тіркелген).
7. Успен аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 қыркүйектегі № 316/63 "Павлодар облысы Успен ауданы Новопокров ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көшелер тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6967 болып тіркелген).

5. Решение Успенского районного маслихата от 28 апреля 2020 года № 284/58 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей улиц для участия в сходе местного сообщества на территории Ольгинского сельского округа Успенского района Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6828).
6. Решение Успенского районного маслихата от 28 апреля 2020 года № 285/58 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей улиц для участия в сходе местного сообщества на территории Равнопольского сельского округа Успенского района Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6827).
7. Решение Успенского районного маслихата от 18 сентября 2020 года № 316/63 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей улиц для участия в сходе местного сообщества на территории Новопокровского сельского округа Успенского района Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6967).