Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының орта бiлiм беру ұйымдарында психологиялық қызметтің жұмыс істеу қағидасын бекіту туралы" 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 1/53 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 30 қаңтардағы № 1/48 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2023 жылғы 31 қаңтарда № 1713 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының орта білім беру ұйымдарында психологиялық қызметтің жұмыс істеу қағидасын бекіту туралы" 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 1/53 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1128 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Е. Досаев

О признании утратившим силу постановления акимата города Алматы от 30 января 2015 года № 1/53 "Об утверждении Правил деятельности психологической службы в организациях среднего образования города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 30 января 2023 года № 1/48. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 31 января 2023 года № 1713
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы от 30 января 2015 года № 1/53 "Об утверждении Правил деятельности психологической службы в организациях среднего образования города Алматы (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1128).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Алматы.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Е. Досаев