Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 14 қыркүйектегі № 3/496 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2023 жылғы 19 қыркүйекте № 1738 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Діни қызмет және діни бірлестіктер туралы" Заңының 5 бабының 7) тармақшасына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналасуы бекітілсін.
2. Алматы қаласы әкімдігінің "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналасуын бекіту туралы" 2012 жылғы 6 қарашадағы № 4/945 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 956 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Алматы қаласы Дін істері жөніндегі басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оны Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Е. Досаев
Алматы қаласы әкімдігінің
2023 жылғы 14 қыркүйектегі
№ 3/496
Қаулыға қосымша
Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни
мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналасуы
Атауы
Мекенжайы
1.
"Гулянда" сауда үйі
Алматы қаласы,
Шевченко көшесі,
112 үй
2.
"Меломан-Marwin" дүкені
Алматы қаласы,
Гоголь көшесі, 58
3.
"Алматыкітап баспасы" дүкені
Алматы қаласы,
Гоголь көшесі, 108
4.
"Алматыкітап баспасы" кітап дүкені
Алматы қаласы,
Қабанбай көшесі
батыр, 109
5.
Алматыкітап баспасы" кітап дүкені
Алматы қаласы,
Абай даңғылы, 35/37
6.
"Kitapal.kz" дүкендер желісі
Алматы қаласы,
Мақатаев көшесі, 128а
7.
"Гулянда" сауда үйі
Алматы қаласы,
№ 11 шағынаудан, 27 үй
8.
"Алматыкітап баспасы" кітап дүкені
Алматы қаласы,
Жандосов көшесі, 57
9.
"Ummastore.kz" кітап дүкені

Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения
Постановление акимата города Алматы от 14 сентября 2023 года № 3/496. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 19 сентября 2023 года № 1738
В соответствии с подпунктом 7) статьи 5 Закона Республики Казахстан "О религиозной деятельности и религиозных объединениях" акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить расположение специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы от 6 ноября 2012 года № 4/945 "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 956).
3. Коммунальному государственному учреждению "Управление по делам религий города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Алматы;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Алматы после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Алматы.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Е. Досаев
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы
от 14 сентября 2023 года
№ 3/496
Расположение специальных стационарных помещений для распространения
религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного
содержания, предметов религиозного назначения
Название
Адрес
1.
Торговый дом "Гулянда"
город Алматы, улица Шевченко, дом 112
2.
Магазин "Меломан-Marwin"
город Алматы, улица Гоголя, 58
3.
Книжный магазин
"Алматыкітап баспасы",
город Алматы, улица Гоголя, 108
4.
Книжный магазин
"Алматыкітап баспасы",
город Алматы, улица Кабанбай батыра, 109
5.
Книжный магазин
"Алматыкітап баспасы",
город Алматы, проспект Абая, 35/37
6.
Сеть магазинов
"Kitapal.kz"
город Алматы, улица Макатаева, 128а
7.
Торговый дом "Гулянда"
город Алматы, микрорайон №11, дом 27
8.
Книжный магазин
"Алматыкітап баспасы",
город Алматы, улица Жандосова, 57
9.
Книжный магазин "Ummastore.kz"

Алматы қаласы, Астана шағын ауданы, 1/10 үй
10.
"Меломан-Marwin" дүкені
Алматы қаласы, Розыбакиев көшесі, 247а
"Mega Center Alma-Ata" ойын-сауық орталығы,
11.
"Меломан-Marwin" дүкені
Алматы қаласы,
Сәтбаев көшесі, 90
"ADK" ойын-сауық орталығы
12.
"Кітап" кітап дүкені
Алматы қаласы,
Тимирязев көшесі, 75
13.
"Академкнига" кітап дүкені
Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 91/97
14.
"Алматыкітап баспасы" кітап дүкені
Алматы қаласы,
Майлин көшесі, 224а
15.
"Иордан" кітап дүкені
Алматы қаласы,
Қабанбай батыр көшесі, 75 в
16.
"Шамей қызы Закен" жеке кәспкер
Алматы қаласы,
Пушкин көшесі, 20 үй, 15 пәтер
17.
"Болат" жеке кәспкер
Алматы қаласы,
Пушкин көшесі, 20 үй
18.
"Книжный мир семьи" дүкені
Алматы қаласы,
Абай даңғылы, 34/96 үй
19.
"Еркокше Салих" жеке кәспкер
Алматы қаласы,
Солтүстік айналым көшесі, 7 үй,
"Байсат" сауда орталығы, 11 қатар, 10 бутик
20.
Книга-НВ", книжный магазин "Книжный город" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Алматы қаласы,
Розыбакиев көшесі, 281 үй
21.
Рахманов Кадылбек Серикович
Алматы қаласы,
Солтүстік айналым көшесі, 7 үй,
"Байсат" сауда орталығы, 5-қатар, № 42 бутик
22.
Мыктыбаев
Назаркул Жаксыгулович
Алматы қаласы,
Солтүстік айналым көшесі, 7 үй,
"Байсат" сауда орталығы, 14-қатар, № 1-3 бутик
23.
"Ummabook" жеке кәсіпкер
Алматы қаласы,
Рысқұлов даңғылы, 65, "литер А" әкімшілік ғимараты, 1-қабат, № 4 кеңсе
24.
"Jaluzi" жеке кәсіпкер
Алматы қаласы,
Ырысты көшесі, 46/2,
"Бақорда" сауда орталығы, 2-қабат, № 109 кеңсе
25.
Акбаров
Фахриддин Мамиржанович
Алматы қаласы,
Солтүстік айналым көшесі, 7 үй,
"Байсат" сауда орталығы, 5-қатар, № 1 бутик
26.
"Умирбеков" жеке кәсіпкер
Алматы қаласы,
Солтүстік айналым көшесі, 7 үй,
"Байсат" сауда орталығы, 5-қатар, № 3 бутик
27.
"Ибрагимов" жеке кәсіпкер
Алматы қаласы,
Ырысты көшесі, 46/2,
"Бақорда" сауда орталығы, 2-қабат, № 4 кеңсе
28.
"Сауранбекова" жеке кәсіпкер
Алматы қаласы,
Солтүстік айналым көшесі, 7 үй,
"Байсат" сауда орталығы, 11-қатар, № 12 бутик
29.
"Алтын парақ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Алматы қаласы,
Солтүстік айналым көшесі, 7,
"Байсат" сауда орталығы, сектор-Б, № 1 А контейнері

город Алматы, микрорайон Астана, дом 1/10
10.
Магазин "Меломан-Marwin"
город Алматы, улица Розыбакиева, 247а
Торгово-развлекательный центр "Mega Center Alma-Ata",
11.
Магазин "Меломан-Marwin"
город Алматы,
улица Сатпаева, 90
Торгово-развлекательный комплекс "ADK"
12.
Книжный магазин "Китап"
город Алматы,
улица Тимирязева, 75
13.
Книжный магазин "Академкнига"
город Алматы, проспект Назарбаева, 91/97
14.
Книжный магазин
"Алматыкітап баспасы",
город Алматы,
улица Майлина, 224а
15.
Книжный магазин
"Иордан"
город Алматы,
улица Кабанбай батыра, 75в
16.
Индивидуальный предприниматель "Шамей қызы Закен"
город Алматы,
улица Пушкина, дом 20, квартира 15
17.
Индивидуальный предприниматель "Болат"
город Алматы,
улица Пушкина, дом 20
18.
Магазин "Книжный мир семьи"
город Алматы,
проспект Абая, дом 34/96
19.
Индивидуальный предприниматель "Еркокше Салих"
город Алматы,
улица Северное кольцо , дом 7,
торговый центр "Байсат", 11 ряд, 10 бутик
20.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Книга-НВ", книжный магазин "Книжный город"
город Алматы,
улица Розыбакиева, дом 281
21.
Рахманов Кадылбек Серикович
город Алматы,
улица Северное кольцо, дом 7,
торговый центр "Байсат", 5 ряд, бутик № 42
22.
Мыктыбаев
Назаркул Жаксыгулович
город Алматы,
улица Северное кольцо , дом 7,
торговый центр "Байсат", 14 ряд, бутик № 1-3
23.
Индивидуальный предприниматель "Ummabook"
город Алматы,
проспект Рыскулова, 65, административное здание "литер А", 1-этаж, офис № 4
24.
Индивидуальный предприниматель "Jaluzi"
город Алматы,
улица Ырысты, 46/2,
торговый центр "Бакорда", 2-этаж, офис № 109
25.
Акбаров
Фахриддин Мамиржанович
город Алматы,
улица Северное кольцо, 7,
торговый центр "Байсат", 5-ряд, бутик № 1
26.
Индивидуальный предприниматель "Умирбеков"
город Алматы,
улица Северное кольцо, 7,
торговый центр "Байсат", 5-ряд, бутик № 3
27.
Индивидуальный предприниматель "Ибрагимов"
город Алматы,
улица Ырысты, 46/2,
торговый центр "Бакорда", 2-этаж, офис № 4
28.
Индивидуальный предприниматель "Сауранбекова"
город Алматы,
улица Северное кольцо, 7,
торговый центр "Байсат", 11-ряд, бутик № 12
29.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Алтын парақ"
город Алматы,
улица Северное кольцо, 7,
торговый центр "Байсат", сектор-Б, контейнер № 1А