Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 2018 жылғы 27 наурыздағы "Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімі аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың Әдістемесін бекіту туралы" № 2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 2023 жылғы 19 шілдедегі № 1 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 шілдеде № 1730 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Алматы қаласы Наурызбай ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 2018 жылғы 27 наурыздағы "Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімі аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың Әдістемесін бекіту туралы" № 2 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1463 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Н. Тогизбаева

О признании утратившим силу решения акима Наурызбайского района города Алматы от 27 марта 2018 года № 2 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима Наурызбайского района города Алматы"
Решение акима Наурызбайского района города Алматы от 19 июля 2023 года № 1. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 21 июля 2023 года № 1730
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", аким Наурызбайского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Наурызбайского района города Алматы от 27 марта 2018 года № 2 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима Наурызбайского района города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1463).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Наурызбайского района города Алматы.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Н. Тогизбаева