Петропавл қаласының кейбір құрамдас бөліктеріне атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 17 сәуірдегі № 50 және Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 17 сәуірдегі № 2/6 бірлескен қаулысы мен шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 18 сәуірде № 7473-15 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабы 4-1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Петропавл қаласы халқының пікірін ескере отыра, Республикалық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 22 қыркүйектегі қорытындысы негізінде Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Петропавл қаласы "Солнечный" шағын ауданының келесі құрамдас бөліктеріне мынадай атау берілсін:
№ 1 көшеге – Шаңырақ көшесі;
№ 2 көшеге – Ынтымақ көшесі;
№ 3 көшеге – Саяхат көшесі;
№ 4 көшеге – Баянды көшесі;
№ 5 көшеге – Шабыт көшесі;
№ 6 көшеге – Думан көшесі;
№ 7 көшеге – Аққайың көшесі;
№ 8 көшеге – Қайнар көшесі;
№ 9 көшеге – Достық көшесі;
№ 10 көшеге – Көктерек көшесі;
№ 11 көшеге – Татулық көшесі;
№ 12 көшеге – Сарыарқа көшесі;
№ 13 көшеге – Ұлытау көшесі;
№ 14 көшеге – Отбасы көшесі;
№ 15 көшеге – Жарқын көшесі;
№ 16 көшеге – Орда көшесі.
2. Осы бірлескен әкімдік қаулысы мен мәслихат шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі А. Сапаров
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының төрағасы
В. Бубенко

О присвоении наименований некоторым составным частям города Петропавловска
Совместное постановление акимата Северо-Казахстанской области от 17 апреля 2023 года № 50 и решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 17 апреля 2023 года № 2/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 18 апреля 2023 года № 7473-15
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнения населения города Петропавловск, на основании заключения Республиканской ономастической комиссии от 22 сентября 2022 года акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования составным частям микрорайона "Солнечный" города Петропавловска:
улице № 1 – улица Шаңырақ;
улице № 2 – улица Ынтымақ;
улице № 3 – улица Саяхат;
улице № 4 – улица Баянды;
улице № 5 – улица Шабыт;
улице № 6 – улица Думан;
улице № 7 – улица Аққайың;
улице № 8 – улица Қайнар;
улице № 9 – улица Достық;
улице № 10 – улица Көктерек;
улице № 11 – улица Татулық;
улице № 12 – улица Сарыарқа;
улице № 13 – улица Ұлытау;
улице № 14 – улица Отбасы;
улице № 15 – улица Жарқын;
улице № 16 – улица Орда.
2. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Северо-Казахстанской области А. Сапаров
Председатель Северо-Казахстанского
областного маслихата
В. Бубенко