Петропавл қаласы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2023 жылғы 18 сәуірдегі № 2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 25 сәуірде № 7481-15 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365 бабы 3 тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Петропавл қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Петропавл қаласы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Петропавл қалалық мәслихат төрағасы А. Бердагулов
Петропавл қалалық мәслихатының
2023 жылғы 18 сәуірдегі № 2
шешіміне қосымша
Петропавл қаласы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қатты қалдықтардыжинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептік бірлік
Көрсетілетін қызметтер құны (қосылған құн салығысыз теңге)
Жайлы үйлер
айына 1 тұрғынға

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Петропавловск
Решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 18 апреля 2023 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 апреля 2023 года № 7481-15
В соответствии с подпунктами 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Петропавловска РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Петропавловск согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Петропавловского
городского маслихата
А. Бердагулов
Приложение
к решению маслихата
города Петропавловск
от 18 апреля 2023 года № 2
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Петропавловск
Наименование
Расчетная единица
Стоимость услуг (тенге)
Домовладения благоустроенные
в месяц с 1-го жителя