Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 сәуірдегі № 2-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 27 сәуірде № 7487-15 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 7 қарашадағы № 11-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 07.11.2023 № 11-3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-10-тармағына,"Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 05 қарашадағы № 787 қаулысына сәйкес, Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 жылғы 01 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда Ақжар ауданы бойынша туристерді орналастыру орындардағы шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері – болу құнының 1 (бір) пайызы бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақжар аудандық мәслихат төрағасы М. Жүсіпбеков

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Акжарскому району Северо-Казахстанской области
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 20 апреля 2023 года № 2-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 апреля 2023 года № 7487-15. Утратило силу решением Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 7 ноября 2023 года № 11-3
Сноска. Утратило силу решением Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 07.11.2023 № 11-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 05 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Акжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса по Акжарскому району для иностранцев в местах размещения туристов с 01 января по 31 декабря 2023 года включительно 1 (один) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Акжарского районного маслихата М. Жусупбеков