Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 21 ақпандағы № 13 "Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 15 мамырдағы № 89 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 16 мамырда № 7505-15 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1."Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 21 ақпандағы № 13 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4585 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақжар ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақжар ауданының әкімі К. Калиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақжар аудандық
сайлау комиссиясы
Ақжар ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 15 мамырдағы
№ 89 қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 21 ақпандағы
№ 13 қаулысына 1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары
Елді мекен атауы
Орналастыру орындары
1
Талшық ауылы
Әлия Молдағұлова көшесі 1, Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Ақжар ауданы әкімдігінің "Ақжар мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимаратының жанында
2
Айсары ауылы
Абай көшесі 3, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айсары негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
3
Алқатерек ауылы
Сарыарқа көшесі 1, "Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Алқатерек ауылдық округінің мәдениет ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету орталығы" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
4
Ақжарқын ауылы
Первомайская көшесі 1А, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжарқын орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
5
Восход ауылы
Қонаев көшесі 8, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Восход негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
6
Кеңащы ауылы
Алтынсарин көшесі 1, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Кеңащы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
7
Бостандық ауылы
Дружба көшесі 2, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Бостандық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
8
Құлыкөл ауылы
Школьная көшесі 1, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қали Хадесов атындағы Жаңаауыл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
9
Ленинград ауылы
Зеленая көшесі 46, "Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Ленинград ауылдық округінің мәдениет ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету орталығы" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
10
Май ауылы
Абай көшесі 5, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Май орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
11
Горьковское ауылы
Гвардейская көшесі 8, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Горький орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
12
Ұялы ауылы

О внесении изменений в постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 21 февраля 2018 года № 13 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Акжарского района Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 15 мая 2023 года № 89. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 мая 2023 года № 7505-15
Акимат Акжарского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Акжарского района Северо-Казахстанской области" от 21 февраля 2018 года № 13 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4585) следующие изменения:
приложение 1 указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Акжарского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акжарского района К. Калиев
"СОГЛАСОВАНО"
Акжарская районная
избирательная комиссия
Приложение
к постановлению акимата
Акжарского района
от 15 мая 2023 года № 89
Приложение 1
к постановлению акимата
Акжарского района
Северо-Казахстанской области
от 21 февраля 2018 года № 13
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Акжарского района Северо-Казахстанской области
Наименование населенного пункта
Места для размещения
1
село Талшык
улица Әлия Молдағұлова 1, возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Акжарского Дома культуры" акимата Акжарского района Министерства культуры и спорта Республики Казахстан
2
село Айсары
улица Абая 3, возле здания коммунального государственного учреждения "Айсаринская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарскогорайона" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
3
село Алкатерек
улица Сарыарка 1, возле здания государственного учреждения "Центр по обеспеспечению деятельности организации культуры Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области"
4
село Акжаркын
улица Первомайская 1А, возле здания коммунального государственного учреждения "Акжаркынская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанскойобласти"
5
село Восход
улица Кунаева 8, возле здания коммунального государственного учреждения "Восходская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
6
село Кенащы
улица Алтынсарина 1, возле здания коммунального государственного учреждения "Кенащынская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
7
село Бостандык
улица Дружбы 2, возле здания коммунального государственного учреждения "Бостандыкская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
8
село Кулыколь
улица Школьная 1, возле здания коммунального государственного учреждения "Жанааульская средняя школа имени Кали Хадесова" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
9
село Ленинградское
улица Зеленая 46, возле здания государственного учреждения "Центр по обеспечению деятельности организации культуры Ленинградского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области"
10
село Майское
улица Абая 5, возле здания коммунального государственного учреждения "Майская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
11
село Горьковское
улица Гвардейская 8, возле здания коммунального государственного учреждения "Горьковская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
12
село Уялы

30 лет победы көшесі 3, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Сымағұл Сәдуақасов атындағы Ұялы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында

улица 30 лет победы 3, возле здания коммунального государственного учреждения "Уялинская средняя школа имени Смагула Садвакасова" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"