Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Талшық ауылдық округінің Талшық ауылының көшелерін қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Талшық ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 17 қаңтардағы № 2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 19 қаңтарда № 7435 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Талшық ауылы халқының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 01 наурыздағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Талшық ауылдық округінің Талшық ауылындағы
Энергетиктер көшесін Әлихан Бөкейхан көшесіне
Луговая көшесін Қожаберген жырау көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талшық ауылдық округі әкімі Е. Каиржанов

О переименовании улиц села Талшык Талшыкского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Талшыкского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области от 17 января 2023 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 января 2023 года № 7435
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Талшык и на основании заключения областной ономастической комиссии от 01 марта 2022 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы в селе Талшык Талшыкского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области:
улицу Энергетиков на улицу Әлихан Бөкейхан
улицу Луговая на улицу Қожаберген жырау.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Талшыкского сельского округа Е. Каиржанов