Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Ұялы ауылдық округі Ақсары ауылының көшелерін қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Ұялы ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 9 наурыздағы № 6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 15 наурызда № 7453-15 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Ақсары ауылы халқының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 26 тамызындағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Ұялы ауылдық округінің Ақсары ауылының көшелері қайта аталсын:
Тельман көшесін Абай көшесіне;
Карл Либкнехт көшесін Керей хан көшесіне;
Роза Люксембург көшесін Жамбыл көшесіне;
Ленин көшесін Ыбырай Алтынсарин көшесіне.
2. Осы шешімінің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Г. Карбаев

О переименовании улиц села Аксары Уялинского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Уялинского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области от 9 марта 2023 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 марта 2023 года № 7453-15
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учҰтом мнения населения села Аксары и на основании заключения областной ономастической комиссии от 26 августа 2020 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Аксары Уялинского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области:
улицу Тельмана на улицу Абай;
улицу Карла Либкнехта на улицу Керей хан;
улицу Розы Люксембург на улицу Жамбыл;
улицу Ленина на улицу Ыбырай Алтынсарин.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Г. Карбаев