Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы бойынша жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2023 жылғы 8 қыркүйектегі № 195 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 12 қыркүйекте № 7573-15 болып тіркелді
"Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 3-бабының 7-тармағына және 6-бабының 2-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы бойынша жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 8 сентября 2023 года № 195. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 сентября 2023 года № 7573-15
В соответствии с пунктом 7 статьи 3 и пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах", акимат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области, согласно приложению к настоящему постановлению.