Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы бойынша жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2023 жылғы 8 қыркүйектегі № 195 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 12 қыркүйекте № 7573-15 болып тіркелді.
"Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 3-бабының 7-тармағына және 6-бабының 2-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы бойынша жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 8 сентября 2023 года № 195. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 сентября 2023 года № 7573-15.
В соответствии с пунктом 7 статьи 3 и пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах", акимат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.

3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның әкімі Р. Анбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Солтүстік Қазақстан облысы
жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары басқармасы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігі 2023 жылғы 8 қыркүйектегі № 195 қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы бойынша жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары және индекстері

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области Р. Анбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Управление
пассажирского транспорта
и автомобильных дорог
Северо-Казахстанской области
Приложение к постановлению Акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 8 сентября 2023 года № 195
Перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области