Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Нежинка ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 18 шілдедегі № 29 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 19-бабының 1-1) тармақшасына және 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Нежинка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об установлении публичного сервитута
Решение акима Нежинского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 18 июля 2023 года № 29
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19 и пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Нежинского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:

1. "Буденное-СК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қосымшаға сәйкес жалпы ауданы 0,7611 гектар жер учаскелерін алып қоймай, жер учаскесіне 49 (қырық тоғыз) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін: Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Нежинка ауылдық округі, Ефимовка ауылы, №171 ұңғымадан сүт-тауар фермасына сумен жабдықтауды салу және қызмет көрсету үшін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын

1. Установить публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "Буденное-СК" на земельный участок согласно приложению сроком на 49 (сорок девять) лет без изъятия земельных участков, общей площадью 0,7611 гектар, расположенный по адресу: Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, Нежинский сельский округ, село Ефимовка для строительства и обслуживания водоснабжения к молочно-товарной ферме от скважины №171.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой