Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының аумағында шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2023 жылғы 12 мамырдағы № 4/4 шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 16/7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 3 қантарда № 7670-15 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының аумағында шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2023 жылғы 12 мамырдағы № 4/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7497-15 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының төрағасы Ж. Каримова

О признании утратившим силу решения маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 12 мая 2023 года № 4/4 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год на территории Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2023 года № 16/7. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Северо-Кахастанской области 3 января 2024 года № 7670-15
В соответствии статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год на территории Мамлютского района Северо-Казахстанской области" от 12 мая 2023 года № 4/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7497-15).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области Ж. Каримова