"Тимирязев ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 17/21 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 қарашадағы № 8/10 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 30 қарашадағы № 7636-15 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1."Тимирязев ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 17/21 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31595 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы А. Асанова

О признании утратившим силу решения Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2022 года № 17/21 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Тимирязевскому району"
Решение Тимирязевского районнного маслихата Северо-Казахстанской области от 28 ноября 2023 года № 8/10. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 30 ноября 2023 года № 7636-15
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Тимирязевский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2022 года № 17/21 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Тимирязевскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 31595).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата А. Асанова