Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 сәуірдегі № 14-3 с "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағында шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 қарашадағы № 14-10 с шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 16 қарашада № 7622-15 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 сәуірдегі № 14-3с "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағында шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған түристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №7474-15 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Уәлиханов аудандық мәслихатының төрағасы М. Абдулов

О признании утратившим силу решения Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 17 апреля 2023 года № 14-3 с "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 15 ноября 2023 года № 14-10 с. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 16 ноября 2023 года № 7622-15
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Уалихановский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 17 апреля 2023 года №14-3с "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №7474-15).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Уалихановского районного маслихата М. Абдулов