Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Аютас ауылдық округі елді мекендерінің кейбір көшелерін қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Аютас ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 27 қаңтардағы № 2 шешімі. Солтүстіқ Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 30 қаңтарда № 7441-15 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып және 2021 жылғы 16 сәуірдегі Солтүстік Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Аютас ауылдық округі елді мекендерінің келесі көшелері қайта аталсын:
1) Ысқақ Ыбыраев ауылында:
Есильская көшесін Қабиден Шәйінов көшесіне;
Строительная көшесін Қапез Әлжанов көшесіне;
Центральная көшесін Ережеп Есетов көшесіне;
Школьная көшесін Шияп Садықов көшесіне;
2) Қаратал ауылында:
Центральная көшесін Бекмырза Бименды көшесіне;
3) Көктерек ауылында:
Южная көшесін Ахметжан Нұртазин көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
С. Шаинов

О переименовании некоторых улиц населенных пунктов Аютасского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области
Решение акима Аютасского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 27 января 2023 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 января 2023 года № 7441-15
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения ономастической комиссии при акимате Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2021 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы населенных пунктов Аютасского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области:
1) в селе Искака Ибраева:
улицу Есильская на улицу Қабиден Шәйінов;
улицу Строительная на улицу Қапез Әлжанов;
улицу Центральная на улицу Ережеп Есетов;
улицу Школьная на улицу Шияп Садықов;
2) в селе Каратал:
улицу Центральная на улицу Бекмырза Бименды;
3) в селе Коктерек:
улицу Южная на улицу Ахметжан Нұртазин.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
С. Шаинов