Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Аютас ауылдық округі Ақанбарақ ауылының көшесін қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Аютас ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 23 мамырдағы № 13 шешімі. Солтүстіқ Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 25 мамырда № 7512-15 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып және 2022 жылғы 08 шілдедегі Солтүстік Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Аютас ауылдық округі Ақанбарақ ауылының Центральная көшесі Еркін Әуелбеков көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
С. Шаинов

О переименовании улицы села Аканбарак Аютасского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области
Решение акима Аютасского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 23 мая 2023 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 мая 2023 года № 7512-15
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения ономастической комиссии при акимате Северо-Казахстанской области от 08 июля 2022 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать Центральную улицу села Аканбарак Аютасского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области на улицу Еркін Әуелбеков.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
С. Шаинов