Атырау қаласы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 13 маусымдағы № 39 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 маусымда № 5042-06 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365-бабының 3-тармағының 3) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атырау қаласы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау қаласы Мәслихатының төрағасы Н. Құрман
Атырау қаласының
Мәслихатының 2023 жылғы
13 маусымдағы № 39
шешіміне қосымша
Атырау қаласы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептік бірлік
Теңге (қосымша құн салығысыз)
Теңге (қосымша құн салығымен)
Жайлы үйлер
айына 1 тұрғыннан

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Атырау
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 13 июня 2023 года № 39. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 21 июня 2023 года № 5042-06
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического Кодекса Республики Казахстан и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Атырау согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Маслихата города Атырау Н. Құрман
Приложение к решению
Маслихата города Атырау
от 13 июня 2023 года № 39
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Атырау
Наименование
Расчетная единица
Тенге (без налога на добавленную стоимость)
Тенге (с налогом на добавленную стоимость)
Домовладения благоустроенные
в месяц с 1-го жителя