Кеңөзек ауылдық округі көшелеріне атау беру және қайта атау туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Кеңөзек ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 19 қаңтардағы № 27 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 24 қаңтарда № 4977 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 11 қазандағы қорытындысы негізінде және Кеңөзек ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Атырау қаласы Кеңөзек ауылдық округінің кейбір көшелеріне атаулар берілсін:
1) Өрлеу тұрғын үй алабында :
№ 4 көшесі - Атамұра көшесіне;
№ 6 көшесі – Тұғырыл хан көшесіне;
№ 9 көшесі - Қайрат Рысқұлбеков көшесіне;
№ 2 көшесі - Қуан Үмбетияров көшесіне.
2) Қайнар тұрғын үй алабында:
№ 34 көшесі – Дулат Бабатайұлы көшесіне;
№ 18 көшесі – Қадым Сармоллин көшесіне;
№ 19 көшесі – Алпан Кенжалиев көшесіне;
№ 27 көшесі - Байжан Өмірбаев көшесіне;
№ 1 көшесі – Жанар Ермағанбетова көшесіне;
№ 12 көшесі - Зайда Сұлтанова көшесіне;
№ 14 көшесі - Ақбай Бурбаев көшесіне;
№ 9 көшесі – Сәлік Матжанов көшесіне.
2. Кеңөзек ауылдық округі Тасқала ауылында Комсомол көшесі Зинулла Ералиев көшесіне қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кеңөзек ауылдық округі әкімі Е. Утешкалиев

О присвоении наименований и переименовании улиц Кенузекского сельского округа
Решение акима Кенузекского сельского округа города Атырау Атырауской области от 19 января 2023 года № 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 января 2023 года № 4977
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии Атырауской области от 11 октября 2022 года и с учетом мнения населения Кенузекского сельского округа, РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования некоторым улицам Кенузекского сельского округа города Атырау:
1) в жилом массиве Өрлеу:
улицу № 4 – на улицу Атамұра;
улицу № 6 – на улицу Тұғырыл хан;
улицу № 9 – на улицу Қайрат Рысқұлбеков;
улицу № 2 – на улицу Қуан Үмбетияров.
2) в жилом массиве Қайнар:
улицу № 34 – на улицу Дулат Бабатайұлы;
улицу № 18 – на улицу Қадым Сармоллин;
улицу № 19 – на улицу Алпан Кенжалиев;
улицу № 27 – на улицу Байжан Өмірбаев;
улицу № 1 – на улицу Жанар Ермағамбетова;
улицу № 12 – на улицу Зайда Сұлтанова;
улицу № 14 – на улицу Ақбай Бурбаев;
улицу № 9 – на улицу Сәлік Матжанов.
2. Переименовать улицу Комсомол в селе Таскала Кенузекского сельского округа на улицу Зинулла Ералиев.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кенузекского сельского округа Е. Утешкалиев