Жылыой ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 3 сәуірдегі № 95 "Жылыой ауданы әкімдігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың Әдістемесін бекіту туралы" және 2022 жылғы 10 ақпандағы № 37 "Жылыой ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 3 сәуірдегі "Жылыой ауданы әкімдігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың Әдістемесін бекіту туралы" № 95 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулыларының күші жойылды деп тану
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 7 сәуірдегі № 117 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 13 сәуірде № 4993-06 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес Жылыой ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жылыой ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 3 сәуірдегі № 95 "Жылыой ауданы әкімдігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың Әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4125 болып тіркелген) және 2022 жылғы 10 ақпандағы № 37 "Жылыой ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 3 сәуірдегі "Жылыой ауданы әкімдігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың Әдістемесін бекіту туралы" № 95 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жылыой ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жылыой ауданының әкімі Ж. Каражанов

О признании утратившим силу постановлений акимата Жылыойского района от 3 апреля 2018 года № 95 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" акимата Жылыойского района" и от 10 февраля 2022 года № 37 "О внесении изменений в постановление акимата Жылыойского района от 3 апреля 2018 года № 95 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" акимата Жылыойского района"
Постановление акимата Жылыойского района Атырауской области от 7 апреля 2023 года № 117. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 апреля 2023 года № 4993-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Жылыойского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановлений акимата Жылыойского района от 3 апреля 2018 года № 95 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" акимата Жылыойского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4125) и от 10 февраля 2022 года № 37 "О внесении изменений в постановление акимата Жылыойского района от 3 апреля 2018 года № 95 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" акимата Жылыойского района".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Жылыойского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жылыойского района Ж. Каражанов