Стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 22 мамырдағы № 109 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 29 мамырда № 5027-06 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңыңын 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Махамбет ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сайкес айқындалсын және бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Махамбет ауданының әкімі К. Нурлыбаев
Махамбет ауданы әкімінің
2023 жылғы 22 мамырдағы
№ 109 қаулысына қосымша
Стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Нақты орналасқан жері
Алып жатқан алаңы, шаршы метр
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Махамбет ауылы Ө. Есмағамбетов көшесі, мекенжайында орналасқан балалар ойын алаңының сол жағында
250,0
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарларды сату
Жоқ
Махамбет ауылы, А.Тұржанов көшесі, мекенжайында орналасқан "Жастар" демалыс саябағының алдында
250,0
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарларды сату
Жоқ
2

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов
Постановление акимата Махамбетского района Атырауской области от 22 мая 2023 года № 109. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 мая 2023 года № 5027-06
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат Махамбетского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Махамбетского района К. Нурлыбаев
Приложение
к постановлению акима
Махамбетского района
от 22 мая 2023 года № 109
Места размещения нестационарных торговых объектов
Точное местоположение
Занимаемая площадь, квадратный метр
Период торговой деятельности
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
Слева от детской площадки, расположенного по адресу: село Махамбет, улица Ө. Есмағамбетова.
250,0
5 лет
Реализация продовольственных и непродовольственных товаров
Отсутствует
Перед парком отдыха "Жастар", расположенного по адресу: село Махамбет, улица А.Тұржанова.
250,0
5 лет
Реализация продовольственных и непродовольственных товаров
Отсутствует
2

Сарытоғай ауылы, И.Тайманов көшесі, 3/2 мекенжайында орналасқан "Адай" дүкеніне қарама-қарсы
250,0
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарларды сату
Жоқ
3
Ақжайық ауылы, Махамбет көшесі, 24 мекенжайында орналасқан "Орталық" дүкенінің оң жағында.
200,0
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарларды сату
Жоқ
4
Алға ауылы, Орталық көшесі, 11 мекенжайында орналасқан Махамбет аудандық ішкі саясат,мәдениет тілдерді дамыту және спорт бөлімінің "Алға мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимаратына қарама-қарсы
175,0
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарларды сату
Жоқ
5
Ақтоғай ауылы, Наурыз көшесі, 26А мекенжайында орналасқан Махамбет ауданы білім бөлімінің "Жас дәурен" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимаратына қарама- қарсы
250,0
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарларды сату
Жоқ
6
Таңдай ауылы, М.Есебаев көшесі, 25 мекенжайында орналасқан "Айжан" дүкенінің сол жағында
250,0
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарларды сату
Жоқ
7
Бейбарыс ауылы, Әйтеке-Би көшесі, 2 мекенжайында орналасқан "Қазпошта" акционерлік қоғамының Махамбет аудандық пошта торабы ғимаратының оң жағында
250,0
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарларды сату
Жоқ
8
Талдыкөл ауылы, Ә.Құскелдиев көшесі, 68 мекенжайында орналасқан Махамбет ауданы білім бөлімінің "Мектеп-бала бақша кешені" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимаратына қарама- қарсы
200,0
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарларды сату
Жоқ
9
Аққайын ауылы, Т.Рысқұлов көшесі, 1 мекенжайында орналасқан тұрғын үйге қарама-қарсы
200,0
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарларды сату
Жоқ
10
Есбол ауылы, А. Құнанбаев көшесі, 35 мекенжайында орналасқан "Ерасыл" дүкеніне қарама-қарсы
175,0
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарларды сату
Жоқ
11
Ортақшыл ауылы, Ж.Жаскеленов көшесі, 21 мекенжайында орналасқан Есбол ауылдық округі әкімі аппараты мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
200,0
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарларды сату
Жоқ
12
Еңбекшіл ауылы, М. Шоқай көшесі, 7 мекенжайында орналасқан "Табия" дүкеннінің оң жағында
200,0
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарларды сату
Жоқ
13
Сарайшық ауылы, М. Хазырет көшесі, 11 мекенжайында орналасқан ”Сарайшық” мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығы” ғимаратының сол жағында
250,0
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарларды сату
Жоқ
14
Жалғансай ауылы, Р.Отаров көшесі, 49 мекенжайында орналасқан "Рашид" дүкенінің оң жағында
200,0
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарларды сату
Жоқ

Напротив магазина "Адай", расположенного по адресу: село Сарытогай, улица И.Тайманова, 3/2.
250,0
5 лет
Реализация продовольственных и непродовольственных товаров
Отсутствует
3
Справа от магазина "Орталық", расположенного по адресу: село Акжайык, улица Махамбета, 24.
200,0
5 лет
Реализация продовольственных и непродовольственных товаров
Отсутствует
4
Напротив здания коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Алға" отдела культуры, развитя языков, физической культуры и спорта, расположенного по адресу: село Алға, улица Орталық, 11.
175,0
5 лет
Реализация продовольственных и непродовольственных товаров
Отсутствует
5
Напротив здания коммунального государственного казенного предприятия "Детский сад "Жас дәурен" отдела образования Махамбетского района, расположенного по адресу: село Ақтоғай, улица Наурыз, 26А.
250,0
5 лет
Реализация продовольственных и непродовольственных товаров
Отсутствует
6
Слева от магазина "Айжан", расположенного по адресу: село Тандай, улица М.Есебаева, 25.
250,0
5 лет
Реализация продовольственных и непродовольственных товаров
Отсутствует
7
Справа от здания Махамбетского районного узла почтовой связи акционерного общества "Казпочта" расположенного по адресу: село Бейбарыс, улица Айтеке-Би, 2.
250,0
5 лет
Реализация продовольственных и непродовольственных товаров
Отсутствует
8
Напротив здания коммунального государственного казенного предприятия "Школьно-детский комплекс" отдела образования Махамбетского района, расположенного по адресу: село Талдыкөл, улица Ә.Құскелдиева, 68.
200,0
5 лет
Реализация продовольственных и непродовольственных товаров
Отсутствует
9
Напротив жилого дома, расположенного по адресу: село Аққайын, улица Т.Рысқұлова, 1.
200,0
5 лет
Реализация продовольственных и непродовольственных товаров
Отсутствует
10
Напротив магазина "Ерасыл", расположенного по адресу: село Есбол, А.Құнанбаева, 35.
175,0
5 лет
Реализация продовольственных и непродовольственных товаров
Отсутствует
11
Напротив здания государственного учреждения аппарата акима Есболского сельского округа Махамбетского района, расположенного по адресу: село Ортақшыл, улица Ж. Жаскеленова, 21.
200,0
5 лет
Реализация продовольственных и непродовольственных товаров
Отсутствует
12
Справа от магазина "Табия" расположенного по адресу: село Еңбекшіл, улица М.Шоқай, 7.
200,0
5 лет
Реализация продовольственных и непродовольственных товаров
Отсутствует
13
Cлева от Сарайчикского государственного историко-культурного музея, расположенного по адресу: село Сарайшық, улица
М. Хазырета, 11.
250,0
5 лет
Реализация продовольственных и непродовольственных товаров
Отсутствует
14
Справа от магазина "Рашид", расположенного по адресу: село Жалғансай, улица Р. Отарова, 49.
200,0
5 лет
Реализация продовольственных и непродовольственных товаров
Отсутствует