Аудандық мәслихаттың 2023 жылғы 27 маусымдағы № 24-VIII "Исатай ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 63-VIII шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 27 желтоқсанда № 5120-06 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Исатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2023 жылғы 27 маусымдағы № 24-VIII "Исатай ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5061-06 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы А. Рахметов

О признании утратившим силу решения районного маслихата от 27 июня 2023 года № 24-VIII "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Исатайскому району"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 25 декабря 2023 года № 63-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 27 декабря 2023 года № 5120-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Исатайский районный маслихат ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 27 июня 2023 года № 24-VIII "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Исатайскому району" (зарегистрированное Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5061-06).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата А. Рахметов