Қызылқоға аудандық мәслихаттың 2023 жылғы 4 шілдедегі № 5-2 "Қызылқоға ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 10-3 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 желтоқсанда № 5114-06 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қызылқоға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылқоға аудандық мәслихаттың 2023 жылғы 4 шілдедегі № 5-2 "Қызылқоға ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5064-06 санымен тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Қызылқоға аудандық
мәслихатының төрағасы
Т. Бейсқали

О признании утратившим силу решение Кызылкогинского районного маслихата от 4 июля 2023 года № 5-2 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Кызылкогинскому району"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 13 декабря 2023 года № 10-3. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 20 декабря 2023 года № 5114-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Кызылкогинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кызылкогинского районного маслихата от 4 июля 2023 года № 5-2 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Кызылкогинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5064-06).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кызылкогинского
районного маслихата
Т. Бейсқали