Атырау облысы Қызылқоға ауданы Мұқыр ауылдық округі Мұқыр ауылының атауы жоқ көшелеріне атау беру туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Мұқыр ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 10 ақпандағы № 6 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 15 ақпанда № 4981-06 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына сәйкес Мұқыр ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 18 мамырдағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Атырау облысы Қызылқоға ауданы Мұқыр ауылдық округі Мұқыр ауылының атауы жоқ көшелеріне атау берілсін:
атауы жоқ көшесіне Махамбет көшесі;
атауы жоқ көшесіне Исатай көшесі;
атауы жоқ көшесіне Абай көшесі;
атауы жоқ көшесіне Бекет ата көшесі;
атауы жоқ көшесіне Дінмұхамед Қонаев көшесі;
атауы жоқ көшесіне Шернияз көшесі;
атауы жоқ көшесіне Зейнолла Қабдолов көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұқыр ауылдық округінің әкімі А. Жаксиев

О присвоении наименовании безымянным улицам села Мұқыр Мукурского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области
Решение акима Мукурского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 10 февраля 2023 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 февраля 2023 года № 4981-06
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" учитывая мнения населения села Мұқыр и на основании заключения Атырауской областной ономастической комиссии от 18 мая 2022 года РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования следующим безымянным улицам села Мұқыр Мукурского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области:
безымянной улице улица Махамбет;
безымянной улице улица Исатай;
безымянной улице улица Абай;
безымянной улице улица Бекет ата;
безымянной улице улица Дінмухамед Қонаев;
безымянной улице улица Шернияз;
безымянной улице улица Зейнолла Қабдолов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мукурского сельского округа А. Жаксиев