Мақат аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 қыркүйектегі № 303-VI "Мақат ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету қағидасы мен мөлшерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2023 жылғы 8 қыркүйектегі № 42-VIII шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 15 қыркүйекте № 5079-06 болып тіркелді
Мақат аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Мақат ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету Қағидасы мен мөлшерін бекіту туралы" Мақат аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 қыркүйектегі № 303-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4494 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген қосымшасындағы:
1) 2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Әлеуметтік қолдауды тағайындау уәкілетті орган – "Мақат аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен жүзеге асырылады.";
2) 5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Әлеуметтік қолдау жылына бір рет бюджет қаражаты есебінен 5 (бес) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде көрсетіледі".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күніне нкейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы А. Шангалаев

О внесении изменений в решение Макатского районного маслихата от 13 сентября 2019 года № 303-VI "Об утверждении Правил и размера оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Макатского района"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 8 сентября 2023 года № 42-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 15 сентября 2023 года № 5079-06
Макатский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Макатского районного маслихата "Об утверждении Правил и размера оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Макатского района" от 13 сентября 2019 года № 303-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4494) следующие изменения:
в приложении утвержденного указанным решением:
1) пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Назначение социальной поддержки осуществляется органом – государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Макатского района".";
2) пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Социальная поддержка оказывается один раз в год за счет средств бюджета в размере 5 (пять) месячных расчетных показателей".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата А. Шангалаев