Мақат аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 қарашадағы № 54-VIII шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 29 қарашада № 5100-06 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Мақат аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Мақат аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы А. Шангалаев
Мақат аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
22 қарашадағы № 54-VIII
шешіміне қосымша
Мақат аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1) Мақат аудандық мәслихатының 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 325-V "Мақат ауданының ауылдық округтерінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3326 болып тіркелген);
2) Мақат аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 тамыздағы № 49-VI "Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 325-V "Мақат ауданының ауылдық округтерінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3609 болып тіркелген);
3) Мақат аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 тамыздағы № 122-VІI "Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 325-V "Мақат ауданының ауылдық округтерінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.

О признании утратившим силу некоторых решений Макатского районного маслихата
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 22 ноября 2023 года № 54-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 29 ноября 2023 года № 5100-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Макатский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Макатского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата А. Шангалаев
Приложение к решению
Макатского районного
маслихата от 22 ноября
2023 года № 54-VIII
Перечень решений Макатского районного маслихата утративших силу
1) Решение Макатского районного маслихата от 17 сентября 2015 года № 325-V "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Макатского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3326);
2) Решение Макатского районного маслихата от 26 августа 2016 года № 49-VI "О внесении изменении в решение районного маслихата от 17 сентября 2015 года № 325-V "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Макатского района"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3609);
3) Решение Макатского районного маслихата от 5 августа 2022 года № 122-VIІ "О внесении изменений в решение районного маслихата от 17 сентября 2015 года № 325-V "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Макатского района"".