Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 27 маусымдағы № 221 "Қазақстан Республикасы Президентiне, Парламент Сенаты мен Мәжiлiсi, мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 23 маусымдағы № 163 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 23 маусымда № 5047-06 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 8 сәуірдегі № 67 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 08.04.2024 № 67 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Құрманғазы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 27 маусымдағы № 221 "Қазақстан Республикасы Президентiне, Парламент Сенаты мен Мәжiлiсi, мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4197 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасының:
1) 7 тармағындағы "Байда ауылдық округі" деген сөз "Бөкейхан ауылдық округі" деген сөзбен және "Котяев" деген сөз "Бөкейхан" деген сөздерімен ауыстырылсын;
2) 16 тармағындағы "Приморье" деген сөз "Теңіз" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Құрманғазы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне (К.Булеков) жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Н. Калиев

О внесении изменений в постановление акимата Курмангазинского района от 27 июня 2018 года № 221 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов Республики Казахстан"
Постановление акимата Курмангазинского района Атырауской области от 23 июня 2023 года № 163. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 23 июня 2023 года № 5047-06. Утратило силу постановлением акимата Курмангазинского района Атырауской области от 8 апреля 2024 года № 67
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Курмангазинского района Атырауской области от 08.04.2024 № 67 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Акимат Курмангазинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Курмангазинского района от 27 июня 2018 года № 221 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов Республики Казахстан" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4197) следующие изменения:
В приложении указанного постановления:
1) в пункте 7 слово "Байдинский сельский округ" заменить словом "Сельский округ Бөкейхан" и слово "Котяев" заменить словом "Бөкейхан";
2) в пункте 16 слово "Приморье" заменить словом "Теңіз".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на государственное учреждение "Аппарат акима Курмангазинского района" (Булеков К.).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района
Н. Калиев