Түркістан облысының әкімдігінің 2022 жылғы 29 қыркүйектегі № 185 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 12 сәуірдегі № 57 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 13 сәуірде № 6253-13 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2024 жылғы 8 ақпандағы № 20 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 08.02.2024 № 20 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Түркістан облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Түркістан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 29 қыркүйектегі № 185 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30014 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Түркістан облысы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Түркістан облысының әкімі Д. Сатыбалды
Түркістан облысы әкімдігінің
2023 жылғы 12 сәуірдегі
№ 57 қаулысына қосымша
Түркістан облысы әкімдігінің
2022 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 185 қаулысына қосымша
Түркістан облысының мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Топтың атауы
Елді мекен
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында ата-ананың бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың бір айдағы орташа құны (теңге)

О внесении изменения в постановление акимата Туркестанской области от 29 сентября 2022 года № 185 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы"
Постановление акимата Туркестанской области от 12 апреля 2023 года № 57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 13 апреля 2023 года № 6253-13. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 8 февраля 2024 года № 20
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 08.02.2024 № 20 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Туркестанской области от 29 сентября 2022 года № 185 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 30014) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Туркестанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2023 года.
Аким Туркестанской области Д. Сатыбалды
Приложение к постановлению
акимата Туркестанской области
от 12 апреля 2023 года № 57
Приложение к постановлению
акимата Туркестанской области
от 29 сентября 2022 года № 185
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в Туркестанской области
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование группы
Населенный пункт
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)