"Түркістан облыстық мәслихат аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 21/250-VІ және "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 21/250-VІ "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 33/360-VI шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 2/20-VIII шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 15 мамырда № 6269-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мыналардың:
1) "Түркістан облыстық мәслихат аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 21/250-VІ шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4512 болып тіркелген);
2) "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 21/250-VІ "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 33/360-VI шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4873 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облыстық мәслихатының төрағасы Н. Абишов

О признании утратившими силу решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 20 марта 2018 года № 21/250-VІ "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Туркестанского областного маслихата" и решение Туркестанского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 33/360-VI "О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 20 марта 2018 года № 21/250-VІ "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Южно-Казахстанского областного маслихата"
Решение Туркестанского областного маслихата от 28 апреля 2023 года № 2/20-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 15 мая 2023 года № 6269-13
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 20 марта 2018 года № 21/250-VІ "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Туркестанского областного маслихата" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4512);
2) решение Туркестанского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 33/360-VI "О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 20 марта 2018 года № 21/250-VІ "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Южно-Казахстанского областного маслихата" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4873).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Туркестанского
областного маслихата Н. Абишов