Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 1 тамыздағы № 207 "Түркістан облысының облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 29 маусымдағы № 129 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 1 шілдеде № 6319-13 болып тiркелдi
Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменения в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 августа 2017 года № 207 "Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования областного значения Туркестанской области"
Постановление акимата Туркестанской области от 29 июня 2023 года № 129. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 1 июля 2023 года № 6319-13
Акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "Түркістан облысының облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 1 тамыздағы № 207 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4193 тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Түркістан облысы әкімінің орынбасарына жүктелсін.

1. Внести в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 августа 2017 года № 207 "Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования областного значения Туркестанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4193) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Туркестанской области.