"Түркістан облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 29 мамырдағы № 49/514-VI шешiмiнің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 11 қыркүйектегі № 5/72-VIII шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 12 қыркүйекте № 6339-13 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Түркістан облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 29 мамырдағы № 49/514-VI шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5640 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облыстық мәслихатының төрағасы Н. Абишов

О признании утратившим силу решения Туркестанского областного маслихата от 29 мая 2020 года № 49/514-VI "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по Туркестанской области"
Решение Туркестанского областного маслихата от 11 сентября 2023 года № 5/72-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 12 сентября 2023 года № 6339-13
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Туркестанского областного маслихата от 29 мая 2020 года № 49/514-VI "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по Туркестанской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5640).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Туркестанского
областного маслихата Н. Абишов