"Түркістан облысы бойынша жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы" бірлескен Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 24 ақпандағы № 2/16-V шешіміне және Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 15 наурыздағы № 90 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 294 бірлескен қаулысы және Түркістан облысы мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 7/106-VIII шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 28 желтоқсанда № 6439-13 болып тiркелдi
Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Түркістан облысы бойынша жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы" бірлескен Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 24 ақпандағы № 2/16-V шешімі және Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 15 наурыздағы № 90 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2073 тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін.
көрсетілген бірлескен шешім мен қаулының қосымшасы осы бірлескен шешім мен қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы бірлескен Түркістан облысы әкімдігінің қаулысы мен Түркістан облыстық мәслихаты шешімінің орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен Түркістан облысы әкімдігінің қаулысы мен Түркістан облыстық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысының әкімі Д.Сатыбалды
Түркістан облыстық мәслихатының төрағасы Н.Әбішов
Бірлескен Түркістан облысы
әкімдігінің 2023 жылғы
25 желтоқсандағы № 294 қаулысы
мен Түркістан облыстық
мәслихатының 2023 жылғы
13 желтоқсандағы № 7/106-VIII
шешіміне қосымша
Бірлескен Оңтүстік
Қазақстан облысы
әкімдігінің 2012 жылғы
15 наурыздағы № 90
мен Оңтүстік Қазақстан
облыстық мәслихатының
2012 жылғы 24 ақпандағы
№ 2/16-V шешіміне қосымша
Жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкалары
Әкімшілік аумақтық бірлік
1 шаршы метр жердің базалық ставкасы (теңгеде)
Арыс қаласы
1
Арыс қаласы

О внесений изменения в совместное решение маслихата Южно-Казахстанской области от 24 февраля 2012 года № 2/16-V и постановление акимата Южно-Казахстанской области от 15 марта 2012 года № 90 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность по Туркестанской области"
Совместные постановление акимата Туркестанской области от 25 декабря 2023 года № 294 и решение маслихата Туркестанской области от 13 декабря 2023 года № 7/106-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 28 декабря 2023 года № 6439-13
Акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное решение маслихата Южно-Казахстанской области от 24 февраля 2012 года № 2/16-V и постановление акимата Южно-Казахстанской области от 15 марта 2012 года № 90 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность по Туркестанской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2073) следующее изменение:
приложение к указанному совместному решению и постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему совместному решению и постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата Туркестанской области и решение Туркестанского областного маслихата возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее совместное постановление акимата Туркестанской области и решение Туркестанского областного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Туркестанской области Д.Сатыбалды
Председатель Туркестанского областного маслихата Н.Абишов
Приложение к совместному
постановлению акимата
Туркестанской области от
25 декабря 2023 года № 294
и решению Туркестанского
областного маслихата от
13 декабря 2023 года
№ 7/106-VIII
Приложение к совместному
постановлению акимата
Южно-Казахстанской области
от 15 марта 2012 года
№ 90 и решению Южно-
Казахстанского областного
маслихата от 24 февраля
2012 года № 2/16-V
Базовые ставки платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность
Административно-территориальная единица
Базовая ставка на 1 квадратный метр земли (в тенге)
город Арыс
1
город Арыс