Түркістан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 7 ақпандағы № 20 "Түркістан облысы аумағында бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күшін жою туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 308 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 3 қаңтарда № 6444-13 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Түркістан облысы аумағында бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындаудың әдістемесін бекіту туралы" Түркістан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 7 ақпандағы № 20 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26749 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Түркістан облысы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысының әкімі Д. Сатыбалды

О признании утратившим силу постановления акимата Туркестанской области от 7 февраля 2022 года № 20 "Об утверждении методики определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории Туркестанской области"
Постановление акимата Туркестанской области от 29 декабря 2023 года № 308. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 3 января 2024 года № 6444-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановление акимата Туркестанской области от 7 февраля 2022 года № 20 "Об утверждении Методики определения стоимости услуг, приобретаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории Туркестанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26749).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Туркестанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Туркестанской области Д. Сатыбалды