Арыс қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 20/145-VI "Б" корпусы Арыс қалалық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2023 жылғы 16 маусымдағы № 5/30-VІІІ шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 20 маусымда № 6310-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Арыс қалалық мәслихатының ""Б" корпусы Арыс қалалық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 29 наурыздағы № 20/145-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4518 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арыс қалалық мәслихат төрағасы К. Ахметов

О признании утратившим силу решения Арысского городского маслихата от 29 марта 2018 года № 20/145-VI "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Арысского городского маслихата"
Решение Арысского городского маслихата Туркестанской области от 16 июня 2023 года № 5/30-VІІІ. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 20 июня 2023 года № 6310-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат города Арыс РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Арысского городского маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Арысского городского маслихата" от 29 марта 2018 года № 20/145-VI (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4518).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Арыс К. Ахметов