Бәйдібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 қазандағы № 57/341 "Бәйдібек ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 қыркүйектегі № 6/28 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 27 қыркүйекте № 6358-13 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының "Бәйдібек ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" 2020 жылғы 28 қазандағы № 57/341 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6045 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бәйдібек ауданының мәслихат төрағасы А. Кенехан

О признании утратившим силу решения маслихата района Байдибек от 28 октября 2020 года № 57/341 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по району Байдибек"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25 сентября 2023 года № 6/28. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 27 сентября 2023 года № 6358-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района Байдибек "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по району Байдибек" от 28 октября 2020 года № 57/341 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6045).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата района Байдибек А. Кенехан