Бәйдібек аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 қазандағы № 7/34 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 13 қазанда № 6375-13 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Бәйдібек аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бәйдібек ауданының мәслихат төрағасы А. Кенехан
Бәйдібек аудандық мәслихатының
2023 жылғы 11 қазандағы
№ 7/34 шешіміне қосымша
Бәйдібек аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 қыркүйектегі "Бәйдібек ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" № 22/138 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30107 болып тіркелген) шешімі;
2. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 мамырдағы "Бәйдібек ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" № 25/139 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2700 болып тіркелген) шешімі;
3. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 16 қыркүйектегі "Бәйдібек ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2022 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" № 20/132 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29751 болып тіркелген) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата района Байдибек
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 11 октября 2023 года № 7/34. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 13 октября 2023 года № 6375-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата района Байдибек согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата района Байдибек А. Кенехан
Приложение к решению
маслихата района Байдибек
от 11 октября 2023 года № 7/34
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата района Байдибек
1. Решение маслихата района Байдибек от 30 сентября 2022 года № 22/138 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по району Байдибек" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 30107);
2. Решение маслихата района Байдибек от 30 мая 2014 года № 25/139 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в Байдибекском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2700);
3. Решение маслихата района Байдибек от 16 сентября 2022 года № 20/132 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2022 год по Байдибекскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 29751).