Бәйдібек ауданында салық салу объектісінің елді мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы
Түркістан облысы Бәйдiбек ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 30 қарашадағы № 16 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 30 қарашада № 6415-13 болып тiркелдi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 529-бабының 6-тармағына және Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 12 қарашадағы № 475 бұйрығымен бекітілген Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесіне сәйкес, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17847 тіркелген) Бәйдібек ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициента зонирования в Байдибекском районе, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Постановление акимата Байдибекского района Туркестанской области от 30 ноября 2023 года № 16. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 30 ноября 2023 года № 6415-13
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" и Методикой расчета коэффициента зонирования утвержденной приказом Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 12 ноября 2018 года № 475 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 17847), акимат района Байдибек ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Бәйдібек ауданында салық салу объектісінің елді мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жариялануға жатады және 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Е. Нурмаханов
Бәйдібек ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 30 қарашадағы
№ 16 қаулысына қосымша
Бәйдібек ауданында салық салу объектісінің елді мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті
Ауыл округ атауы
Елді мекен атауы
Аймаққа бөлу коэффиценті
1
Алғабас
Шақпақ

1. Утвердить коэффициент зонирования в Байдибекском районе, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление подлежит официальному опубликованию и вводится в действие с 1 января 2024 года.
Е. Нурмаханов
Приложение к постановлению
акимата Байдибекского района
от 30 ноября 2023 года № 16
Коэффициент зонирования в Байдибекском районе, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Наименование зоны
Наименование населенного пункта
Коэффициент зонирования
1
Алғабас
Шақпақ