Қазығұрт аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 қыркүйектегі № 19/116-VІ "Қазығұрт аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлікті беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 қазандағы № 6/41-VIII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 20 қазанда № 6381-13 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына және Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 қыркүйектегі № 19/116-VІ "Қазығұрт аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлікті беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4233 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазығұрт аудандық мәслихат төрағасы Т. Калымбетов

О признании утратившим силу решения Казыгуртского районного маслихата от 26 сентября 2017 года № 19/116-VІ "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Казыгуртского районного маслихата" и его описания"
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 18 октября 2023 года № 6/41-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 20 октября 2023 года № 6381-13
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Казыгуртского районного маслихата от 26 сентября 2017 года № 19/116-VІ "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Казыгуртского районного маслихата" и его описания (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4233)
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Казыгуртского
районного маслихата Т. Калымбетов