Ордабасы ауданы бойынша азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн айқындау туралы
Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 26 қаңтардағы № 22 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 26 қаңтарда № 13-0-6234 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 18-бабының 2) тармақшасына, 139-бабының 9-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Ордабасы ауданы әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ордабасы ауданы бойынша азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесi осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ордабасы ауданының әкімі Н. Бадыраков
"КЕЛІСІЛДІ"
Ордабасы аудандық
мәслихаты
Ордабасы ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 26 қаңтардағы
№ 22 қаулысына қосымша
Ордабасы ауданы бойынша азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесi
1. Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) аудандық Халықты жұмыспен қамту орталығының басшысы;
2) әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультант;
3) ассистент;
4) әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман;
5) қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
6) психолог;
7) диеталық мейіргер;
8) мейіргер.
2. Мәдениет саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын басшысы;
2) мәдени ұйымдастырушы (негізгі қызметтер);
3) кітапханашы;
4) барлық атаудағы суретшілер (негізгі қызметтер);
5) библиограф;
6) барлық атаудағы әдістемеші (негізгі қызметтер);
7) музыкалық жетекші;
8) режиссер;
9) хореограф;
10) ұжым (үйірме) басшысы;
11) аккомпаниатор.

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности по Ордабасынскому району
Постановление акимата Ордабасынского района Туркестанской области от 26 января 2023 года № 22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 26 января 2023 года № 13-0-6234
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Ордабасынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности по Ордабасынскому району, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Ордабасынского района Н. Бадыраков
"СОГЛАСОВАНО"
Ордабасынский районный
маслихат
Приложение к постановлению
акимата Ордабасынского района
от 26 января 2023 года № 22
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности по Ордабасынскому району
1. Должности специалистов в сфере социального обеспечения:
1) руководитель Центра занятости населения района;
2) консультант по социальной работе;
3) ассистент;
4) специалист по социальной работе;
5) социальный работник по уходу за престарелыми и лицами с инвалидностью;
6) психолог;
7) диетическая сестра;
8) медицинская (ий) сестра (брат).
2. Должности специалистов в области культуры:
1) руководитель государственного учреждения и государственного казенного предприятия;
2) культорганизатор (основных служб);
3) библиотекарь;
4) художники всех наименований (основных служб);
5) библиограф;
6) методист всех наименований (основных служб);
7) музыкальный руководитель;
8) режиссер;
9) хореограф;
10) руководитель коллектива (кружка);
11) аккомпаниатор.