Ордабасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 маусымдағы № 43/9 "Ордабасы ауданында жергілікті қоғамдастық бөлек жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 3 қазандағы № 7/2 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 5 қазанда № 6370-13 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Ордабасы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ордабасы аудандық мәслихатының "Ордабасы ауданында жергілікті қоғамдастық бөлек жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" 2015 жылғы 30 маусымдағы № 43/9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3254 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Б. Джумабеков

О признании утратившим силу решения Ордабасинского районного маслихата от 30 июня 2015 года № 43/9 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в Ордабасинском районе"
Решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 3 октября 2023 года № 7/2. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 5 октября 2023 года № 6370-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Ордабасинского районного маслихата "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в Ордабасинском районе" от 30 июня 2015 года № 43/9 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3254).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Б. Джумабеков