Отырар ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) мен елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 31 мамырдағы № 3/20-VIII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 5 маусымда № 6305-13 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасы Жер Кодексінің 8-бабы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Отырар ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Отырар ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) мен елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Отырар ауданының мәслихатының төрағасы У. Ұзақов
Отырар ауданының мәслихатының
шешіміне қосымша 2023 жылғы
31 мамырдағы № 3/20-VIII
Аққұм ауыл округінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Аймақ нөмірі
Бағалау аймақтың шекарасы
Түзету коэффициенттері
І
Аққұм ауылы шекарасының шегінде (022)
1.4
Ақтөбе ауыл округінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Аймақ нөмірі
Бағалау аймақтың шекарасы
Түзету коэффициенттері
І
Ақтөбе ауылы шекарасының шегінде (058)
1.4
Балтакөл ауыл округінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Аймақ нөмірі
Бағалау аймақтың шекарасы
Түзету коэффициенттері
І
Балтакөл ауылдық округі, Ақкөл ауылы шекарасының шегінде (020)
1.2
І
Балтакөл ауылдық округі, Балтакөл ауылы шекарасының шегінде (021)
1.3
І
Балтакөл ауылдық округі, Көлқұдық ауылы шекарасының шегінде (022)
1.2
І
Балтакөл ауылдық округі, Үштам ауылы шекарасының шегінде (031)
0.9
Көксарай ауыл округінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Аймақ нөмірі
Бағалау аймақтың шекарасы
Түзету коэффициенттері
І
Көксарай ауылдық округі, Көксарай ауылы шекарасының шегінде (050)
1.4
І
Көксарай ауылдық округі, Жаңкел ауылы шекарасының шегінде (086)
1.0
І
Көксарай ауылдық округі, Шеңгелді ауылы шекарасының шегінде (051)
1.1
І
Көксарай ауылдық округі, Ызакөл ауылы шекарасының шегінде (052)
1.0
Қарақоңыр ауыл округінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Аймақ нөмірі
Бағалау аймақтың шекарасы
Түзету коэффициенттері
І
Қарақоңыр ауылдық округі, Ш.Қалдаяқов ауылы шекарасының шегінде (057)
1.6
І
Қарақоңыр ауылдық округі, Қарақоңыр темір жол бекеті ауылы шекарасының шегінде (063)
1.0
І
Қарақоңыр ауылдық округі, Арыс ауылы шекарасының шегінде (059)
1.2
І
Қарақоңыр ауылдық округі, Бестораңғыл ауылы шекарасының шегінде (062)
1.2
І
Қарақоңыр ауылдық округі, Қостүйін ауылы шекарасының шегінде (064)
1.2
І
Қарақоңыр ауылдық округі, Сырдария ауылы шекарасының шегінде (061)
1.2
Қарғалы ауыл округі жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Аймақ нөмірі
Бағалау аймақтың шекарасы
Түзету коэффициенттері
І
Қарғалы ауылдық округі, Қарғалы ауылы шекарасының шегінде (006)
1.4
І
Қарғалы ауылдық округі, Отырар ауылы шекарасының шегінде (007)
1.2
Қоғам ауыл округі жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Аймақ нөмірі
Бағалау аймақтың шекарасы
Түзету коэффициенттері
І
Қоғам ауылдық округі, Қоғам ауылы шекарасының шегінде (039)
1.5
І
Қоғам ауылдық округі, Мыңшұқыр ауылы шекарасының шегінде (040)
1.4
І
Қоғам ауылдық округі, Талапты ауылы шекарасының шегінде (041)
1.4
Маяқұм ауыл округі жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Аймақ нөмірі
Бағалау аймақтың шекарасы
Түзету коэффициенттері
І
Маяқұм ауылдық округі, Маяқұм ауылы шекарасының шегінде (013)
1.3
І
Маяқұм ауылдық округі, Қостерек ауылы шекарасының шегінде (014)
1.1
І
Маяқұм ауылдық округі, Бестам ауылы шекарасының шегінде (016)
0.8
Отырар ауыл округінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Аймақ нөмірі
Бағалау аймақтың шекарасы
Түзету коэффициенттері
І

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Отырарского района
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 31 мая 2023 года № 3/20-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 5 июня 2023 года № 6305-13
В соответствии статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Отрарского района РЕШИЛ:
1. Утвердить проекта (схемы) зонирования земель и границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Отырарского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Отрарского района У. Ұзақов
Приложение к решению
маслихата Отрарского района
от 31 мая 2023 года № 3/20-VIII
Проект (схема) зонирования земель Аккумского сельского округа
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
І
В черте границ села Аккум (022)
1.4
Проект (схема) зонирования земель Актюбинского сельского округа
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
І
В черте границ села Актюбе (058)
1.4
Проект (схема) зонирования земель Балтакольского сельского округа
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
І
Сельский округ Балтаколь, в черте границы села Акколь (020)
1.2
І
Сельский округ Балтаколь, в черте границы села Балтаколь (021)
1.3
І
Сельский округ Балтаколь, в черте границы села Колькудык (022)
1.2
І
Сельский округ Балтаколь, в черте границы села Уштам (031)
0.9
Проект (схема) зонирования земель Коксарайского сельского округа
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
І
Сельский округ Коксарай, в черте границы села Коксарай (050)
1.4
І
Сельский округ Коксарай, в черте границы села Жанкель (086)
1.0
І
Сельский округ Коксарай, в черте границы села Шенгельди (051)
1.1
І
Сельский округ Коксарай, в черте границы села Ызаколь (052)
1.0
Проект (схема) зонирования земель села Караконурского сельского округа
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
І
Сельский округ Караконур, в черте границы села Ш.Калдаякова (057)
1.6
І
Сельский округ Караконур, в черте границы села железнодарожный пункт Караконур (063)
1.0
І
Сельский округ Караконур, в черте границы села Арыс (059)
1.2
І
Сельский округ Караконур, в черте границы села Бесторангыл (062)
1.2
І
Сельский округ Караконур, в черте границы села Колькудык (064)
1.2
І
Сельский округ Караконур, в черте границы села Сырдария (061)
1.2
Проект (схема) зонирования земель Каргалинского сельского округа
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
І
Сельский округ Каргалы, в черте границы села Каргалы (006)
1.4
І
Сельский округ Каргалы, в черте границы села Отырар (007)
1.2
Проект (схема) зонирования земель Когамского сельского округа
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
І
Сельский округ Когам, в черте границы села Когам (039)
1.5
І
Сельский округ Когам, в черте границы села Мыншукыр (040)
1.4
І
Сельский округ Когам, в черте границы села Талапты (040)
1.4
Проект (схема) зонирования земель Маякумского сельского округа
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
І
Сельский округ Маякум, в черте границы села Маякум (013)
1.3
І
Сельский округ Маякум, в черте границы села Костерек (014)
1.1
І
Сельский округ Когам, в черте границы села Бестам (016)
0.8
Проект (схема) зонирования земель Отырарского сельского округа
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
І

Отырар ауылдық округі, Арыс ауылы шекарасының шегінде (003, 005)
1.5
І
Отырар ауылдық округі, М.Шойманов ауылы шекарасының шегінде (004)
1.4
Талапты ауыл округінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Аймақ нөмірі
Бағалау аймақтың шекарасы
Түзету коэффициенттері
І
Талапты ауылдық округі, Көкмардан ауылы шекарасының шегінде (035)
1.5
І
Талапты ауылдық округі, Сарыкөл ауылы шекарасының шегінде (052)
1.2
І
Талапты ауылдық округі, Ынталы ауылы шекарасының шегінде (037)
1.4
І
Талапты ауылдық округі, Шытты ауылы шекарасының шегінде (036)
1.4
Темір ауыл округі жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Аймақ нөмірі
Бағалау аймақтың шекарасы
Түзету коэффициенттері
І
Темір ауылдық округі, Темір ауылының І аймақ шекарасының шегінде (008)
1.5
І-аймақтың бастапқы нүктесі Темір елді мекеннің солтүстігінде "Шәуілдір-Қарғалы" тас жолында бастау алады. Содан оңтүстік бағытында Б.Момышұлы көшесінің оң жағымен М.Әлиев көшеснің қиылысына дейін барады. Осы жерден оңтүстік–батыс бағытында 150 м жүріп, солтүстік-батыс бағытына бұрылып, 120 м жүріп, содан кейін оңтүстік бағытында оң жақ бетімен 800 м жүріп, А.Ерсүгіров көшесінің қиылысына дейін барады. Әрі қарай оңға солтүстік-батысқа А.Ерсүгіров көшесіне бұрылып, Т.Ибрагимов көшесінің қиылысына дейін жүреді.Содан кейін сол жаққа батысқа Т.Ибрагимов көшесіне бұрылып, осы көшенің оң жағымен жүріп, елді мекеннің шекарасымен бастапқы нүктеге келеді. Осы аумақта орналасқан жер телімдері І-аймаққа енгізіледі. Жер – кадастрлық бөлінуіне сәйкес І-ші аймаққа 19-294-008 кадастрылқ квартал, 19-194-009 кадастрлық кварталдың бір бөлігі енгізілген
ІІ
Темір ауылдық округі, Темір ауылының ІІ аймақ шекарасының шегінде (009)
1.4
ІІ-ші аймаққа жоғарыдағы І-аймаққа енбеген жерлер түгелдей енгізіледі. Жер кадастрлық бөлінуіне сәйкес ІІ-ші аймақты 19-294-009 кадастрлық квартал қалған бөлігі құрайды
І
Темір ауылдық округі, Ақшоқат ауылы шекарасының шегінде (083)
1.4
І
Темір ауылдық округі, Отырабад ауылы шекарасының шегінде (082)
1.3
І
Темір ауылдық округі, 37 разъезд ауылы шекарасының шегінде (085)
1.3
І
Темір ауылдық округі, Ұзынқұдық ауылы шекарасының шегінде (084)
1.3
Шілік ауыл округінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Аймақ нөмірі
Бағалау аймақтың шекарасы
Түзету коэффициенттері
І
Шілік ауылдық округі, Жаңа Шілік ауылы шекарасының шегінде (046)
1.5
І
Шілік ауылдық округі, Ескі Шілік ауылы шекарасының шегінде (047)
1.2
Шәуілдір ауыл округі жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Аймақ нөмірі
Бағалау аймақтың шекарасы
Түзету коэффициенттері
І
Шәуілдір ауылдық округі, Шәуілдір ауылының І аймақ шекарасының шегінде (088, 042, 043, 044)
1.8

Сельский округ Отырар, в черте границы села Арыс (003, 005)
1.5
І
Сельский округ Отырар, в черте границы села М.Шойманов (004)
1.4
Проект (схема) зонирования земель Талаптиского сельского округа
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
І
Сельский округ Талапты, в черте границы села Кокмардан (035)
1.5
І
Сельский округ Талапты, в черте границы села Сарыколь (052)
1.2
І
Сельский округ Талапты, в черте границы села Ынталы (037)
1.4
І
Сельский округ Талапты, в черте границы села Шытты (036)
1.4
Проект (схема) зонирования земель Тимурского сельского округа
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
І
Сельский округ Тимур, в черте границы І зоны села Тимур (008)
1.5
Отправная точка I зоны берет начало на севере населенного пункта Тимур на трассе "Шаульдер-Каргалы". Затем идет в южном направлении по правой стороне улицы Б. Момышулы до пересечения с улицей М.Алиева. Отсюда проходит 150 м в юго – западном направлении, затем в северо-западном направлении120 м, а затем идет в южном направлении по правой стороне 800 м до пересечения с улицей А.Ерсугирова. Далее поворачивает направо на северо-запад на улицу А. Ерсугирова и идет до пересечения с улицей Т. Ибрагимова, затем идет налево на запад по улице Т. Ибрагимова и по правой стороне этой улицы идет по границе населенного пункта к исходной точке. Земельные участки, расположенные на этой территории, вводятся в I зону. Согласно земельно-кадастровому делению в I зону введены кадастровый квартал 19-294-008 и часть кадастрового квартала 19-194-009
ІІ
Сельский округ Тимур, в черте границы ІІ зоны села Тимур (009)
1.4
В зону II включаются все земли, не вошедшие в вышестоящую зону I. В соответствии с земельно-кадастровым делением во II-ю зону составляет оставшаяся часть кадастрового квартал 19-294-009
І
Сельский округ Тимур, в черте границы села Акшокат (083)
1.4
І
Сельский округ Тимур, в черте границы села Отырабад (082)
1.3
І
Сельский округ Тимур, в черте границы села 37 разъезд (085)
1.3
І
Сельский округ Тимур, в черте границы села Узынкудык (084)
1.3
Проект (схема) зонирования земель села Шиликского сельского округа
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
І
Сельский округ Шилик, в черте границы села Жана Шилик (046)
1.5
І
Сельский округ Шилик, в черте границы села Ески Шилик (047)
1.2
Проект (схема) зонирования земель Шаульдерского сельского округа
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
І
Сельский округ Шаульдер, в черте границы І зоны села Шаульдер (088, 042, 043, 044)
1.8

І-аймақтың бастапқы нүктесі С.Малдыбеков көшесінің Шәуілдір ауылы мен Отырар ауыл округінің қиылысқан жерінен басталады. Осы жерден солтүстік-шығысқа қарай шекарамен жүріп отырып, Темір ауыл округінің шекарасына дейін барып, солтүстік батысқа бұрылып, сол жағымен 150 метр жүріп, сол жаққа бұрылып, оңтүстік батысқа қарай 1600 метр жүріп, Н.Ондасынов көшесінің қиылысына дейін келеды. Осы жерден оң жаққа бұрылып Н.Ондасынов көшесінің сол жағымен оңтүстікке қарай жүріп, С.Раманов көшесімен қиылысқан жерге дейін барады. С.Раманов көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай жүріп, Алатау батыр көшесінің қиылысына келгесін, оңтүстік-батысқа қарай бұрылып, Алатау батыр көшесіне түсіп, бірер шақырым жүргесін оңтүстік шығысқа қарай бұрылып, Жібек-жолы даңғылының қиылысына келеді. Осы жерден оңға Жібек жолы даңғылына бұрылып С.Сейфуллин көшесінің қиылысына келеді. Осы жерден оңға солтүстік батысқа қарай С.Сейфуллин көшесіне бұрылып, осы көшемен жүріп, Ә.Жылқышиев көшесінің қиылысына келеді. Солға Ә.Жылқышиев көшесіне бұрылып, осы көшемен Д.Алтынбеков көшесінің қиылысына келеді. Солға Д.Алтынбеков көшесіне бұрылып, М.Әжібеков көшесіне дейін келіп, сол көшеге оңға бұрылып, осы көшемен жүріп, Д.Құрманбеков көшесіне түседі. Д.Құрманбеков көшесімен жүріп отырып О.Баймышев көшесінің қиылысқан жеріне келеді. Солға О.Баймишев көшесіне бұрылып, Арғынбеков көшесінің қиылысына келеді. Осы жерден солға Ұ.Арғынбеков көшесіне бұрылып, осы көшемен жүріп отырып, С.Малдыбеков көшесіне түсіп, алғашқы бастаған нүктеге жетеді
ІІ
Шәуілдір ауылдық округі, Шәуілдір ауылының ІІ аймақ шекарасының шегінде (042, 043, 044)
1.7
ІІ-аймақтың орналасқан жері О.Баймишев көшесі мен Ұ.Арғынбеков көшесінің қиылысқан жерінен анықтауды бастайды. Екі көшесінің қиылысынан солға Ұ.Арғынбеков көшесінің оң жағымен солтүстік–батысқа қарай жүріп отырып, Ф.Садықбекова көшесінің қиылысына дейін барады. Одан кейін оңға Ф.Садықбекова көшесіне солтүстікке қарай бұрылып, осы көшенің бойымен жүріп, Т.Сарсенбаев көшесімен қиылысқан жеріне дейін барады. Осы жерден оңға оңтүстік–шығысқа қарай бұрылып, Т.Сарсенбаев көшесінің оң жақ бойымен Т.Бозшабаев көшесінің қиылысына келеді. Осы жерден солға солтүстік–шығысқа қарай бұрылып, Т.Бозшабаев көшесінің оң жағымен жүріп отырып Д.Алтынбеков көшесінің қиылысына дейін барады. Осы жерден оңға оңтүстік–шығысқа қарай бұрылып, Д.Алтынбеков көшесімен жүріп, Ә.Молдағұлова көшесінің қиылысына келеді, солға бұрылып Ә.Молдағұлова көшесінің оң жағымен жүріп отырып, Ж.Рүстемов көшесінің қиылысына дейін барады. Ары қарай оңға бұрылып, Ж.Рүстемов көшесінің оң жағымен жүріп, Б.Төребеков көшесінің қиылысқан жеріне дейін барады. Осы жерден солға солтүстікке қарай бұрылып, Б.Төребеков көшесінің оң жағымен жүріп, Ж.Рүстемов көшесімен қиылысқан жерінен өтіп 500 м жүрген соң солтүстік – шығысқа қарай жүріп, Қ.Оңдасынов көшесімен қиылысқан жерінен 200 м жүргесін оңға оңтүстік–шығысқа қарай бұрылып, І-ші аймақтың шекарасына дейін 1100 м жүріп, сол жерден қайтадан оңға бұрылып, І-ші аймақтың шекарасына дейін келеді. Осы жерден қайтадан оңға бұрылып, оң жағымен жүріп отырып, Н.Оңдасынов көшесінің қиылысына келеді. Осы жерден оңға бұрылып, Н.Оңдасынов көшесімен жүріп отырып, С.Раманов көшесінін қиылысқан жерге дейін келіп, осы көшеге солға бұрылып, Алатау батыр көшесінің қиылысына келеді. Осы жерден оңға оңтүстік – батысқа қарай бұрылып Алатау батыр көшесінің оң жақ бетімен 500 метр жүрген соң, солға оңтүстік шығысқа бұрылып оң жағымен жүріп, Жібек-жолы даңғылының қиылысына келеді. Осы жерден оңға Жібек жолы даңғылына бұрылып, С.Сейфуллин көшесінің қиылысына келеді. Осы жерден оңға солтүстік батысқа қарай С.Сейфуллин көшесіне бұрылып, осы көшемен жүріп, Ә.Жылқышиев көшесінің қиылысына келеді. Солға Ә.Жылқышиев көшесіне бұрылып, осы көшемен Д.Алтынбеков көшесінің қиылысына келеді. Солға Д.Алтынбеков көшесіне бұрылып, М.Әжібеков көшесіне дейін келіп, сол көшеге оңға бұрылып, осы көшемен жүріп келіп Д.Құрманбеков көшесіне түседі. Д.Құрманбеков көшесімен жүріп отырып, О.Баймышев көшесінің қиылысқан жеріне келеді. Солға О.Баймишев көшесіне бұрылып, осы көшемен жүріп, Арғынбеков көшесінің қиылысына келіп, алғашқы бастаған нүктеге жетеді
ІІІ

Отправной точкой I-ой зоны является пересечение села Шаульдер с Отырарским сельским округом по улице С.Малдыбекова. Далее идет на северо-восток до границы с Тимурским сельским округом, поворачивает на северо-запад и по левой стороне проходит 150 м, затем повернув налево на юго-запад проходит1600 м до пересечения с улицей Н.Ондасынова. Здесь поворачивает направо и идет по левой стороне улицы Н.Ондасынова на юг до пересечения с улицей С.Раманова. Далее вигаясь на юго-восток по улице С.Раманова, доходит до пересечения с улицей Алатау батыра, поворачивает на юго-запад на улицу Алатау батыра и пройдя несколько километров, поворачивает на юго-восток и идет до пересечения с проспектом Жибек-жолы. Отсюда поворачивает направо и по проспекту Жибек жолы доходит до пересечения с улицей С. Сейфуллина. Отсюда, повернув направо на северо-запад на улицу С. Сейфуллина и идя по ней, доходит до пересечения с улицей А.Жылкышиева. Здесь сворачивает налево на улицу А.Жылкышиева и по этой улице доходит до пересечения с улицей Д.Алтынбекова. Свернув налево на улицу Д.Алтынбекова доходит до улицы М.Ажибекова, поворачивает на нее направо, идет по этой улице и спускается на улицу Д.Курманбекова. Идя по улице Д.Курманбекова, доходит до пересечения с улицей О.Баймышева, сворачивает налево на эту улицу и по ней доходит до пересечения с улицей У.Аргынбекова Отсюда сворачивает налево на улицу У. Аргынбекова и идя по этой улице спускается на улицу С.Малдыбекова и достигает начальной точки
ІІ
Сельский округ Шаульдер, в черте границы ІІ зоны села Шаульдер (042, 043, 044)
1.7
Местоположение II-ой зоны начинается с пересечения улицы О.Баймышева и улицы У.Аргынбекова. От пересечения двух улиц идет налево на северо-запад по правой стороне улицы У.Аргынбекова до пересечения с улицей Ф.Садыкбеккызы. Затем поворачивает направо на север на улицу Ф.Садыкбеккызы и по этой улице доходит до пересечения с улицей Т.Сарсенбаева. С этого места, поворачиает направо на юго-восток и по правой стороне улицы Т.Сарсенбаева идет до пересечения с улицей Т.Бозшабаева. Отсюда поворачивает налево на северо – восток и идет по правой стороне улицы Т. Бозшабаева до пересечения с улицей Д.Алтынбекова. Здесь поворачивает направо на юго – восток и по улице Д. Алтынбекова доходит до пересечения с улицей А.Молдагуловой, поворачивает налево и идя по по правой стороне улицы А.Молдагуловой, доходит до пересечения с улицей Ж.Рустемова. Далее поворачивает направо и идя по правой стороне улицы Ж.Рустемова доходит до пересечения с улицей Б.Торебекова. Отсюда, повернув налево идет на север по правой стороне улицы Б. Торебекова и пройдя пересечение с улицей Ж.Рустемова 500 метров, сворачивает на северо-восток и пройдя далее от пересечение с улицей Н.Ондасынова 200 метров, поворачивает направо на юго – восток, пройдя 1100 метров доходит до границы I-ой зоны, откуда снова поворачивает направо и по правой стороне доходит до границы I-ой зоны. Отсюда поворачивает направо и идя по правой стороне, доходит до пересечения с улицей Н.Ондасынова. С этого места поворачивает направо на улицу Н.Ондасынова, доходит до пересечения с улицей С.Романова, сворачивает налево на эту улицу и доходит до пересечения с улицей Алатау батыра. Поворачивает направо на юго-запад, идет по правой стороне улицы Алатау батыра 500 м, сворачивает налево на юго-восток и по правой стороне доходит до проспекта Жибек жолы. Отсюда поворачивает направо и по проспекту Жибек жолы доходит до пересечения с улицей С. Сейфуллина. Отсюда, повернув направо на северо-запад на улицу С.Сейфуллина и идя по ней, доходит до пересечения с улицей А.Жылкышиева. Здесь сворачивает налево на улицу А.Жылкышиева и по этой улице доходит до перекрестка с улицей Д. Алтынбекова. Свернув налево на улицу Д.Алтынбекова доходит до улицы М.Ажибекова, поворачивает на нее направо, идет по этой улице и спускается на улицу Д.Курманбекова. Идя по улице Д.Курманбекова, доходит до пересечения с улицей О.Баймышева, сворачивает налево на эту улицу и по ней доходит до пересечения с улицей УАргынбекова и достигает начальной точки
ІІІ

Шәуілдір ауылдық округі, Шәуілдір ауылының ІІІ аймақ шекарасының шегінде (042, 043, 044)
1.4
ІІІ-аймаққа жоғарыдағы І-ші аймақпен және ІІ-ші аймаққа енбеген жерлер түгелдей енгізіледі. Жер кадастрлық бөлінуіне сәйкес І-ші және ІІ-ші аймақты 19-294-042, 19-294-043, 19-294-044 кадастрлық кварталдың қалған бөлігі кіреді. Осы жерлердің барлығы ІІІ - аймаққа енгізіледі

Сельский округ Шаульдер, в черте границы ІІІ зоны села Шаульдер (042, 043, 044)
1.4
В зону III включаются все земли, не включенные в зону I выше и зону II. Согласно кадастровому делению земель, в I-й и II-й зоны входит остальная часть кадастрового квартала 19-294-042, 19-294-043, 19-294-044. Все эти земли будут включены в зону III