Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 22 ақпандағы № 68 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 24 ақпанда № 6246-13 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексінің 18-бабының 2) тармақшасына, 139-бабының 9-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес Сайрам ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Б. Хасанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Сайрам аудандық
мәслихаты
2023 жылғы 22 ақпандағы
№ 68 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
1. Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі:
1) мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорынның басшысы;
2) мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорын басшысының орынбасары;
3) мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорын бөлімінің басшысы;
4) әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман;
5) әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультант;
6) әлеуметтік жұмыс жөніндегі ассистент;
7) үйде қызмет көрсету ұйымы бөлімшесінің меңгерушісі;
8) арнаулы әлеуметтік қызметтерге қажеттілікті бағалау және айқындау жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
9) қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
10) психоневрологиялық аурулары бар мүгедектігі бар балалар мен 18 жастан асқан мүгедектігі бар адамдарға күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер.
2. Мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі:
1) мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорынның басшысы (директоры);
2) мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорын басшысының (директорының) орынбасары;
3) мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорын бөлімінің басшысы;
4) әдістемеші;
5) көркемдік жетекші;
6) барлық атаудағы әртістері;
7) вокал;
8) мәдени ұйымдастырушы (негізгі қызметтер);

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата Сайрамского района Туркестанской области от 22 февраля 2023 года № 68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 24 февраля 2023 года № 6246-13
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Сайрамского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Б. Хасанов
"СОГЛАСОВАНО"
Маслихат
Сайрамского района
Приложение к постановлению
от 22 февраля 2023 года № 68
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
1. Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения:
1) руководитель государственного учреждения и казенного предприятия;
2) заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия;
3) руководитель отдела государственного учреждения и казенного предприятия;
4) специалист по социальной работе;
5) консультант по социальной работе;
6) ассистент по социальной работе;
7) заведующий отделением организации надомного обслуживания;
8) социальный работник по оценке и определению потребности в специальных социальных услугах;
9) социальный работник по уходу за престарелыми и лицами с инвалидностью;
10) социальный работник по уходу за детьми с инвалидностью и лицами с инвалидностью старше 18 лет с психоневрологическими заболеваниями.
2. Перечень должностей специалистов в области культуры:
1) руководитель (директор) государственного учреждения и казенного предприятия;
2) заместитель руководителя (директора) государственного учреждения и казенного предприятия;
3) руководитель отдела государственного учреждения и казенного предприятия;
4) методист;
5) художественный руководитель;
6) артист всех наименований;
7) репетитор по вокалу;
8) культорганизатор (основных служб);

9) дизайнер;
10) барлық атаудағы суретшілер (негізгі қызметтер);
11) хореограф;
12) бағдарламашы;
13) гример-пастижер;
14) кітапханашы;
15) библиограф;
16) барлық мамандық мұғалімдері.
3. Спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі:
1) мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорынның басшысы;
2) мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорын басшысының орынбасары;
3) әдіскер;
4) жаттықтырушы;
5) нұсқаушы-спортшы;
6) барлық мамандықтағы дәрігер;
7) жаттықтырушы-массажшы;
8) психолог.

9) дизайнер;
10) художники всех наименований (основных служб);
11) хореограф;
12) программист;
13) гример-пастижер;
14) библиотекарь;
15) библиограф;
16) учителя всех специальностей.
3. Перечень должностей специалистов в области спорта:
1) руководитель государственного учреждения и казенного предприятия;
2) заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия;
3) методист;
4) тренер;
5) инструктор-спортсмен;
6) врач всех специальностей;
7) тренер-массажист;
8) психолог.