Сарыағаш аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 қыркүйектегі № 7-65-VIII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 29 қыркүйекте № 6362-13 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабын 2-тармағына сәйкес, Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының төмендегі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Сарыағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 ақпандағы № 28-213-V "Сарыағаш ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 2574 тіркелген) шешімі;
2) Сарыағаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 наурыздағы № 18-131-VII "Сарыағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 ақпандағы № 28-213-V "Сарыағаш ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
2. Осы шешім оның алғашы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С. Таскулов

О признании утратившими силу некоторых решений Сарыагашского районного маслихата
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 22 сентября 2023 года № 7-65-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 29 сентября 2023 года № 6362-13
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Сарыагашского районного маслихата:
1) Решение Сарыагашского районного маслихата от 20 февраля 2014 года № 28-213-V "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества в Сарыагашском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2574);
2) Решение Сарыагашского районного маслихата от 11 марта 2022 года № 18-131-VII "О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 20 февраля 2014 года № 28-213-V "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в Сарыагашском районе".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата С. Таскулов