Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 110 "Б" корпусындағы аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік әкімшілік қызметшілері мен Созақ ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 24 мамырдағы № 123 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 24 мамырда № 6297-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Созақ ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Созақ ауданы әкiмдiгiнiң "Б" корпусындағы аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік әкімшілік қызметшілері мен Созақ ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 110 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 4578 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Созақ ауданы әкімі аппаратының басшысы А.Бакировке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Созақ ауданының әкімі М. Турысбеков

О признании утратившим силу постановления акимата Созакского района от 13 апреля 2018 года № 110 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих исполнительных органов финансируемых из районного бюджета и административных государственных служащих аппарата акима Созакского района корпуса "Б"
Постановление акимата Созакского района Туркестанской области от 24 мая 2023 года № 123. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 24 мая 2023 года № 6297-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Созакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Созакского района от 13 апреля 2018 года № 110 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих исполнительных органов финансируемых из районного бюджета и административных государственных служащих аппарата акима Созакского района корпуса "Б" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4578).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Бакирова А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Созакского района М. Турысбеков